Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

TISKOVÉ ZPRÁVY
FACEBOOK

Dětská dopravní nadace letos rozdala 395 000 korun 26 dětem pozůstalým po obětech dopravních nehod

Praha, 17. prosince 2020 – Dětská dopravní nadace (DDN), která pomáhá dětem, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách, letos podpořila 26 dětí částkou ve výši 395 000 korun. Za dvacet tři let svého působení rozdala již 12 milionů korun, které slouží zejména na podporu studia sirotků na středních a vysokých školách. Mezi přispěvatele se zařadili i účastníci projektu Nebouram.cz, celorepublikové vzdělávací soutěže pro všechny řidiče, nebo zákazníci e-shopu Mooorys.cz, kteří si zakoupili elegantní talisman do auta pro šťastné cesty domů.

Více

DDN letos rozdala 455 000 korun 29 dětem pozůstalým po obětech dopravních nehod

Praha, 9. prosince 2019 – Dětská dopravní nadace (DDN), která pomáhá dětem, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách, letos podpořila 29 dětí částkou ve výši 455 000 korun. Za dvacet tři let svého působení rozdala již téměř 12 milionů korun, které slouží zejména na podporu studia sirotků na středních a vysokých školách. Mezi přispěvatele se zařadili i účastníci projektu Nebouram.cz, celorepublikové vzdělávací soutěže pro všechny řidiče, a široká veřejnost, která podpořila nadaci v aukci na aukro.cz částkou vyšší 75 000 korun.

Více

DDN spustila ve spolupráci s Aukro.cz další aukci na podporu sirotků

Praha, 29. října 2019 – Dětská dopravní nadace (DDN), která pomáhá dětem, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách, spustila ve spolupráci s Aukro.cz letos již druhou aukci o originální podepsané předměty známých českých osobností, které se společně potkaly při focení kalendáře Mototechna 2020. Zájemci mohou unikáty jako kabelka od Osmanyho Laffity, hodinky Prim dakaristy Lukáše Kvapila, podepsané boty Vaška Vydry z první řady StarDance nebo podepsané fotoobrazy dalších hvězd dražit až do 4. října.

Více

DDN spustila ve spolupráci s Aukro.cz aukci na podporu sirotků

Praha, 5. srpna 2019 – Ve spolupráci s Aukro.cz spustila Dětská dopravní nadace aukci o originální podepsané předměty českých sportovců jako hokejku Michaela Frolíka, podepsané dresy od fotbalistů Tomáše Rosického, Davida Lafaty, Bořka Dočkala a Milana Škody či od hráčů FK Dukla Praha nebo míče s podpisy hráčů všech čtyř prvoligových pražských klubů. Zájemci mohou unikáty dražit až do 12. srpna. Výtěžek z akce půjde na studium dětí, které nadace podporuje.

Více

DDN letos rozdala 420 000 korun 26 dětem obětí dopravních nehod

Praha, 26. listopadu 2018 – Dětská dopravní nadace (DDN), která pomáhá dětem, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách, letos podpořila 26 dětí částkou ve výši 420 000 korun. Za dvacet dva let svého působení rozdala již přes 11 milionů korun, které slouží zejména na podporu studia sirotků na středních a vysokých školách.

Více

AAA AUTO podporuje spolu s DDN bezpečnost na silnicích

Společnost AURES Holdings, je prostřednictvím své značky AAA AUTO dlouholetým sponzorem Dětské dopravní nadace, která podporuje sirotky obětí dopravních nehod. Společně se stali partnerem projektu Nebouram.cz, kde si účastníci mohou moderní formou online testů ověřit kvalitu svých znalostí z oblasti silničního provozu a současně jsou motivováni k tomu, aby své vědomosti dále prohlubovali. Projekt v současnosti má již 5 000 účastníků a poběží až do konce letošního roku.

Více

Dětská dopravní nadace letos rozdala 515 000 korun 31 dětem pozůstalým po obětech dopravních nehod

Dětská dopravní nadace (DDN), která pomáhá dětem, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách, letos podpořila 31 dětí částkou ve výši 515 000 korun. Za dvacet jedna let svého působení rozdala již 11 milionů korun, které slouží zejména na podporu studia sirotků na středních a vysokých školách.

Více

Dětská dopravní nadace slaví 20 let, díky dobročinné dražbě získala nové dárce

V rámci oslav 25 let společnosti AAA AUTO vydražila společnost Essox ve prospěch DDN vůz, se kterým dva mladí cestovatelé dojeli z Prahy do Dakaru a zpět.

Více

Dětská dopravní nadace za 20 let rozdala více než 10 milionů korun dětem pozůstalým po obětech dopra

Dětská dopravní nadace (DDN), která pomáhá dětem, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách, letos podpořila 36 dětí částkou ve výši 650 000 korun. Za dvacet let svého působení rozdala přes 10 milionů korun, které slouží zejména na podporu studia sirotků na středních a vysokých školách.

Více

Dětská dopravní nadace letos rozdala 645 000 korun 39 dětem pozůstalým po obětech dopravních nehod

Dětská dopravní nadace (DDN), která pomáhá již devatenáct let dětem, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách, dnes rozdala 39 dětem podporu ve výši 645 000 korun zejména na podporu jejich studia na středních a vysokých školách.

Více

Správní rada Dětské dopravní nadace projednala hospodaření a schválila příspěvky dětem na rok 2016

Správní rada Dětské dopravní nadace (DDN) na svém dnešním zasedání schválila nové příspěvky na podporu dětí, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách. Mezi sirotky a polosirotky tedy DDN letos rozdělí celkem 645 000 Kč.

Více

Dětská dopravní nadace získala od dárců téměř 650 000 Kč na příspěvky pro další rok

Dětská dopravní nadace (DDN) získala nové firemní dárce, jejichž příspěvky využije na podporu dětí, kterým rodiče zahynuli při dopravních nehodách. Loni DDN mezi sirotky rozdělila 800 000 Kč.

Více

Dětská dopravní nadace letos rozdala 800 000 korun dětem, sirotkům obětí dopravních nehod

Dětská dopravní nadace (DDN) předala 47 dětem, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách, finanční dary zejména na podporu jejich studia na středních a vysokých školách. Celkem letos DDN mezi sirotky rozdělila 800 000 Kč.

Více

Správní rada Dětské dopravní nadace projednala hospodaření a schválila příspěvky dětem na rok 2015

Počet sirotků po obětech dopravních nehod klesá úměrně počtu havárií se smrtelnými následky

Více

Dětská dopravní nadace získala nové dárce

Dětská dopravní nadace (DDN) získala nové firemní dárce, jejichž příspěvky využije na podporu dětí, kterým rodiče zahynuli při dopravních nehodách. Loni DDN mezi sirotky rozdělila 770 000 Kč.

Více

Dětská dopravní nadace letos předávala finanční podporu 46 dětem, sirotkům obětí dopravních nehod

Dětská dopravní nadace (DDN) předala téměř pěti desítkám dětí, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách, finanční dary zejména na podporu jejich studia na středních a vysokých školách. Celkem letos DDN mezi sirotky rozdělila 770 000 Kč.

Více

Správní rada Dětské dopravní nadace projednala hospodaření a schválila příspěvky dětem na rok 2014

Počet sirotků po obětech dopravních nehod klesá úměrně počtu havárií se smrtelnými následky

Více

Dětská dopravní nadace získala tři nové dárce

Dětská dopravní nadace (DDN) získala nové firemní dárce, jejichž příspěvky využije na podporu dětí, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách. Loni DDN mezi sirotky rozdělila 840 000 Kč.

Více

Tisková zpráva 11.12.2012

Dětská dopravní nadace (DDN) předala téměř šesti desítkám dětí, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách, finanční dary na podporu jejich studia na středních a vysokých školách. Celkem letos DDN mezi sirotky rozdělila 840 000 Kč.

Více

Tisková zpráva 21.11.2012

Na výročním zasedání správní rady Dětské dopravní nadace (DDN) byla dnes novou předsedkyní jednomyslně zvolena Karolína Topolová, generální ředitelka AAA AUTO. Ve funkci po dvanácti letech nahradí dlouholetou dosavadní předsedkyni Petru Buzkovou.

Více

Tisková zpráva 23.7.2012

Činnost DĚTSKÉ DOPRAVNÍ NADACE v letech 2011 a 2012

Více

Tisková zpráva 15.9.2011

Činnost DĚTSKÉ DOPRAVNÍ NADACE v letech 2010 a 2011

Více

Tisková zpráva 28.8.2010

Nadace Colin McRae Vision ve Zlíně předala šek potřebným dětem.

Více

Činnost DĚTSKÉ DOPRAVNÍ NADACE v letech 2009 a 2010

V roce 2009 a 2010 se nadace ve své činnosti opět orientovala především na získávání finančních prostředků v dostatečné výši, aby v dalším období mohla být finanční pomoc poskytnuta všem žadatelům, kteří splní kritéria pro poskytnutí příspěvků.

Více

Činnost DĚTSKÉ DOPRAVNÍ NADACE v letech 2008 a 2009

V roce 2008 a 2009 se nadace ve své činnosti orientovala především na získávání finančních prostředků v dostatečné výši, aby v dalším období mohla být finanční pomoc poskytnuta všem žadatelům, kteří splní kritéria pro poskytnutí příspěvků.

Více

Činnost DĚTSKÉ DOPRAVNÍ NADACE v letech 2007 a 2008

V roce 2007 a 2008 se nadace ve své činnosti orientovala především na získávání finančních prostředků v dostatečné výši, aby v dalším období mohla být finanční pomoc poskytnuta všem žadatelům, kteří splní kritéria pro poskytnutí příspěvků.

Více

Činnost DĚTSKÉ DOPRAVNÍ NADACE v letech 2006 a 2007

V roce 2006 se nadace ve své činnosti orientovala zejména na získávání finančních prostředků a na finanční pomoc konkrétním žadatelům.

Více

Tisková zpráva 30. 6. 2005

Cílem DĚTSKÉ DOPRAVNÍ NADACE (DDN) je pomáhat dětem, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách. Dne 30. 6. 2005 se již podeváté setkávají sirotci a polosirotci, aby převzali finanční příspěvky. Celkem 7 dětem bude dnes předáno 165 tisíc Kč, z toho 5 dětí obdrží finanční pomoc opakovanou. Od založení této nadace uplynulo již 10 let.

Více

Tisková zpráva 10.12.2003

Cílem DĚTSKÉ DOPRAVNÍ NADACE je pomáhat dětem, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách. Od založení této nadace uplynulo už osm let. Dnes, ve středu 10. prosince 2003, se scházejí děti, aby z rukou ministryně školsvtí, mládeže a tělovýchovy a předsedkyně Správní rady DĚTSKÉ DOPRAVNÍ NADACE, JUDr. Petry Buzkové, převzaly finanční příspěvky. Celkem 39 dětem bude dnes předáno 975.000,- Kč, z toho 23 dětí obdrží pomoc již opakovaně. Navíc Česká pojišťovna, a.s. věnuje dětem prostřednictvím DĚTSKÉ DOPRAVNÍ NADACE i 30 počítačů Pentium.

Více

Tisková zpráva 6.3.2002

Šest let již existuje DĚTSKÁ DOPRAVNÍ NADACE (DDN), jejímž cílem je pomáhat dětem, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách.

Více

Tisková zpráva

Tisková zpráva

Více

Komentář k obětem dopravních nehod (3/02)

Pan K. přišel o život při dopravní nehodě, která byla zaviněna technickou závadou na tahači. Neovladatelný kamion se střetl na dálnici ještě s dvěma vozy, v kterých byli cestující zranění lehce. Paní K. zůstala sama s dvěma syny (nyní 9 a 10 let), kteří jsou oba astmatici.

Více

Bezmála dvacet let podporuje Dětskou dopravní nadaci AAA Auto. Letos dětem, které při dopravní nehodě přišly o jednoho nebo oba rodiče, přispěl největší prodejce ojetých automobilů...

Odkaz

Od roku 1999 vyhověla Dětská dopravní nadace 821 žádostem na podporu sirotků obětí dopravních nehod a vyplatila jim 15 milionů korun. I letos nadace podpoří další děti a mladé...

Odkaz

V říjnu se bohužel opět zhoršila situace na českých silnicích, co se do počtu nehod týče. Na českých silnicích bylo zaznamenáno 9 164 dopravních nehod, tedy o 22 % více než před...

Odkaz

Jsme velice rádi, že můžeme děti, které bohužel přišly o jednoho nebo oba rodiče při dopravní nehodě, podporovat při jejich studiu. Díky spolupráci s CEVRO Institut mohou dvě děti z...

Odkaz

Dětskou dopravní nadaci podpoří i skvělá česká tenistka Kristýna Plíšková, která se nechala vyfotit do kalendáře k 30. výročí značky AAA Auto. Sluší jí to, viďte🤩 Děkujeme...

Odkaz

Pokud znáte ve svém okolí rodinu, která vychovává děti, které přišly o jednoho nebo oba rodiče v důsledku dopravní nehody, neváhejte se na nás obrátit. Rádi alespoň trochu finančně...

Odkaz

Jednou z mnoha sportovních osobností, které podpoří Dětskou dopravní nadaci nafocením kalendáře k 30. výročí AAA Auto je i fotbalová legenda Pavel Horváth. Děkujeme za podporu!🥰

Odkaz

Letos v září zemřelo na českých silnicích 37 osob, tedy stejně jako v září loňského roku. I počet nehod se zastavil na hodnotě 8 500. Častěji ale při dopravních nehodách hraje...

Odkaz

Karolína Plíšková je další osobností sportovního světa, která se objeví v kalendáři na rok 2022 k 30. výročí značky AAA Auto. Česká tenisová jednička tak zároveň podpoří...

Odkaz

Anthony J. Denny, zakladatel značky AAA Auto, která oslaví příští rok 30 let, přijel po dlouhé covidové pauze do Prahy a stal se další osobností, která se objeví v kalendáři na rok...

Odkaz

Vážení přátelé, blíží se konec roku a Dětská dopravní nadace podpoří další děti, které přišly o jednoho nebo oba rodiče v důsledku dopravní nehody. Pokud znáte někoho, kdo by...

Odkaz

Letos v srpnu na českých silnicích zahynulo 54 osob, což je o 23% více než o měsíc dříve, ale o 8% méně než loni v srpnu. Z celkového počtu 8 283 dopravních nehod za 13% z nich mohla...

Odkaz

Focení kalendáře k 30. výročí značky AAA Auto má za sebou již sedmou sérii. Tentokrát se na fotografii od Ondřej Pýcha objeví hráči FC Slovan Liberec, konkrétně Theodor Gebre...

Odkaz

V červenci letošního roku zemřelo při dopravní nehodě 44 osob a 172 jich bylo těžce raněno. Z celkových 8 107 dopravních nehod jich bylo 12% z důvodu nedání přednosti v jízdě, 11%...

Odkaz

Další osobností, kterou Ondřej Pýcha zvěčnil pro kalendář AAA Auto ke 30. výročí, je slovenský zápasník MMA Samuel Pirát Krištofič s černým Kodiaqem. Focení probíhalo v okolí...

Odkaz

Přípravy kalendáře k 30. výročí AAA Auto pokračují. Další osobností, která se v kalendáři na rok 2022 objeví, je MMA zápasník Karlos 'Terminátor' Vémola. Podpoří tak i děti z...

Odkaz

Děkujeme AC Sparta Praha a hráčům Lukášovi Julišovi, Andreasi Vindheimovi a David Moberg Karlsson, kteří se vyfotili pro kalendář AAA Auto na rok 2022, který podpoří i naši nadaci a...

Odkaz

Všem dětem přejeme pohodový poslední den školního roku a krásné prázdniny plné her a zábavy🥳🥳🥳

Odkaz

AAA Auto, které podporuje nadaci desítky let, oslaví příští rok neuvěřitelných 30 let. V rámci oslav podpoří nadaci limitovanou edicí kalendáře, kde se vedle známých osobností...

Odkaz

Dvakrát do roka se schází členové správní rady Dětské dopravní nadace, aby projednali plány na příští rok. Velkou podporu nadace chystá AAA Auto, které oslaví 30 let. Mimo jiné...

Odkaz

I v květnu pokračoval pozitivní trend v počtu dopravních nehod. Dle statistiky PČR v prvních pěti měsících roku 2021 bylo řešeno 35 762 dopravních nehod při kterých zemřelo o 10,8%...

Odkaz

Krásný den všem dětem!!! 😘🥰

Odkaz

Pokud znáte ve svém okolí rodinu, která vychovává děti, které přišly o jednoho nebo oba rodiče nebo mají zdravotní komplikace v důsledku dopravní nehody, neváhejte se na nás obrátit....

Odkaz

I v dubnu pokračoval trend klesajícího počtu dopravních nehod. Dle statistik PČR bylo za první 4 měsíce letošního roku šetřeno 26 939 dopravních nehod, při nichž zahynulo 101 osob. To...

Odkaz

Dnes je den rodiny. Pro děti z naší nadace je rodina jiná, než pro většinu z nás. Rodiči se po dopravních nehodách stávají babičky a dědečkové, tety nebo strýčkové. Za to, že se o...

Odkaz

Krásný den všem maminkám🥰

Odkaz

Dnešní den má být o odpočívání. Přejeme Vám den plný pohody, ať už doma s rodinou nebo někde venku na toulkách🙃

Odkaz

Dnes je Světový den bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, který vyhlásila Mezinárodní organizace práce. Tento den je jakousi vzpomínkou na ty, kteří zahynuli nebo byli zraněni při...

Odkaz

Uzavřené okresy kvůli vládním pandemickým nařízením nikoho z nás nepotěšili. Kromě poklesu nakažených to ale mělo i jiný positivní vliv. Došlo k dalšímu poklesu počtu nehod a s...

Odkaz

Letošní rok má i přes smutný vývoj pandemie přece jen nějaká pozitiva - výrazně poklesl počet dopravních nehod! Dle statistik PČR klesl počet dopravních nehod za první dva měsíce...

Odkaz

Již po osmnácté slavíme v České republice oficiálně Mezinárodní den žen, svátek na počest výročí stávky newyorských švadlen v roce 1908. Krásný den všem ženám a dívkám⚘

Odkaz

Krásný valentýnský den🥰

Odkaz

Přání dětem z Dětské dopravní nadace

Každoročně se touto dobou potkávají členové správní rady Dětské dopravní nadace s dětmi, které nadace podporuje, aby převzaly osobně šeky s finanční podporou. Letos to kvůli...

Odkaz

Dnešní den patří obětem dopravních nehod. Přestože letošní rok je o něco optimističtějši co do počtu nehod než tomu bylo například vloni, zemřelo na českých silnicích již více...

Odkaz

Photos from Dětská dopravní nadace's post

Každoročně ke konci roku již více než dvě dekády se schází členové správní rady se všemi dětmi z Dětské dopravní nadace při příležitosti předání příspěvků na další rok....

Odkaz

🙏😘Dobro je nyní potřeba víc než kdy jindy. A tak můžete s Moorysem přispět dvojitým příspěvkem na konto Dětská dopravní nadace a udělat tak radost malým hrdinům, kterým osud...

Odkaz

😍Dobra není nikdy dost a nyní to platí dvakrát. Rozhodli jsme se tedy akci DOBRO prodloužit. Přispějte s námi koupí Mooryse, malým hrdinům z Dětská dopravní nadace, kteří neměli...

Odkaz

Proč anděl vybral Dětskou dopravní nadaci? - MOORYS - Přemýšlej o své jízdě

📣Dobra není nikdy dost, zvláť v dnešní době. A tak jsme se rozhodli akci s dvojitým příspěvkem pro Dětská dopravní nadace prodloužit do konce měsíce. A vy, než si zakoupíte...

Odkaz

📣Moorys má vyšší poslání. A snaží se alespoň kapkou přispět do moře radosti a naděje, které přináší Dětská dopravní nadace dětem, co přišly o rodiče při autonehodách....

Odkaz

Anděl Moorys láskyplně létá po našem boku už dva roky. Stal se sponzorem, ochráncem a symbolem plným emocí, který laskavě připomíná bezpečnou jízdu. Právě teď při jeho koupi...

Odkaz

📣📣AKCE DOBRO! Vyhlašujeme týden dvojitého dobra. Zakoupíte-li během tohoto týdne Mooryse, anděla ochránce, pošlete spolu s námi 🔝dvojnásobný💵💰 příspěvek dětem z Dětská...

Odkaz

Moorys je andělský šperk, co ozdobí váš vůz a ochrání cesty vaše i vašich blízkých. Je symbolem a skvělým dárkem plným emoce. Dárkem, co vyjádří city beze slov a současně...

Odkaz

🙏Je nás 5000! Dojatě děkujeme a vážíme si každého věrného fanouška. A co vy? Už máte svého Mooryse?❓ A pomůžete nám dostat radost dál a pomoct Dětská dopravní nadace ještě...

Odkaz

AKCE! 👌Víte, že nyní koupíte tři anděly ochránce za zvýhodněnou cenu, s poštovným zdarma a přisějete tak třikrát na Dětská dopravní nadace. Máte už svůj rodinný vozový park...

Odkaz

📣📣AKCE! Vybav Moorysem celou rodinu. Kup všechny tři za 🔔zvýhodněnou cenu o více než 15%, s poštovným zdarma a s velkým příspěvkem na Dětská dopravní nadace. Anděl Moorys,...

Odkaz

Před pěti měsíci označila Světová zdravotnická organizace epidemii koronaviru COVID19 za pandemii. Mnozí z nás díky tomu zpomalili, práce se přesunula domů, děti nechodily do školy,...

Odkaz

Červenec se bohužel opět zapsal do historie zvýšeným počtem dopravních nehod. V červenci došlo k 8 371 nehodám, při nichž 43 lidí zemřelo. Nejčastěji bylo důvodem nedání přednosti...

Odkaz

Každá cesta bohužel dobře nedopadne😢, i když si to všichni moc přejeme. A tak se Moorys snaží pomáhat i dětem, které tolik štěstí neměly🙌. Kup Mooryse a podpoř s námi Dětská...

Odkaz

Letní prázdniny jsou v plném proudu a i my z nadace a děti, o které se staráme, vyrážíme postupně na dovolené. Letos nejčastěji po Čechách. Kam se vydáte letos vy?

Odkaz

Děkujeme všem, kteří se v rámci celostátní vědomostní soutěže NEBOURAM.cz rozhodli utužit své znalosti dopravního provozu a vyhrané body věnovali sirotkům obětí dopravních...

Odkaz

Podpořte 🇨🇿českou výrobu, děti z Dětská dopravní nadace a své soustředění na cestách 🚙vozem za lepšími zítřky. Dá se to zvládnout najednou. Udělejte si nebo svým blízkým...

Odkaz

Včera naše děti oslavily svátek. Kam se letos vydáte na letní dovolenou?

Odkaz

Přejeme krásný první květnový den nejen všem zamilovaným, ale i našim milovaným🥰

Odkaz

Pálení čarodějnic, filipojakubská či Valpuržina noc, sice letos nebude o pálení obrovských vater, vyhazování zapálených košťat do vzduchu a hromadných setkání s příteli, přesto...

Odkaz

Děkujeme Moorys za podporu😘

Odkaz

Moorys pomáhá. Část našeho zisku putuje do Dětská dopravní nadace, podporující děti, jejichž nejbližší zahynuli při dopravních nehodách. Pomáhej s námi. Má to smysl. www.moorys.cz

Odkaz

Krásné velikonoční pondělí vám všem 🐰

Odkaz

Jednou z mála výhod aktuální situace je snižující se počet nehod. Trávíme více času s rodinou a méně v dopravním provozu👍 Krásnou neděli! 😉

Odkaz

Když je karanténa a venku není hezky, pečeme s dětmi housky. Jak trávite dnešní den vy?

Odkaz

😥Ne všechny cesty jsou vždy šťastné a každý den nesvítí slunce. A tak Moorys pomáhá i v situacích, kdy emoce lámou srdce a cesty nekončí radostným návratem. Část z výtěžku...

Odkaz

Hlasujte pro Mototechna 2020!

Děkujeme Mototechna za podporu nejen v letošním roce😘 Hlasujte i vy v anketě Kalendář 2020 pro kalendář, který nám pomáhá - http://kalendarroku.cz/soutez/hlasovani. Děkujeme!

Odkaz

Hlasujte pro Mototechna 2020!

Připíše si Mototechna 2020 titul Kalendář 2020? 👑🗓️ Za podporu dětí z Dětská dopravní nadace by si to zasloužil! A potěšilo by to určitě Karolína Plíšková, Kristýna...

Odkaz

Velká část dětí bude mít nyní neplánované prázdniny. Pro rodiče to je starost, jak to skloubit s prací, ale děti se radují. Tedy alespoň ty naše mají z neplánovaných prázdnin...

Odkaz

V únoru se velká část z nás vydává na jarní prázdniny někam do hor, i když letošní sněhová nadílka není zrovna z nejštědřejších? Kam jste vyrazili nebo vyrazíte vy a čím...

Odkaz

V lednu došlo dle statistik Policie ČR po dlouhé době k poklesu počtu nehod o více než 10% v porovnání s loňským rokem. I přesto došlo k 36% nárůstu počtu usmrcených osob. Jezděte...

Odkaz

Timeline Photos

Moc děkujeme Jan Červenka - novinář! Jste skvělý😘

Odkaz

V pátek mají děti prázdniny a venku to úplně nevypadá na "ladovskou" zimu, jak jsme byli zvyklí. Kam se chystáte vyrazit?

Odkaz

🔜Už za měsíc je tady Valentýn♥️. Darujte své lásce 🎁 emoci a příběh. Darujte anděla s duší dárce, designový šperk do auta, který dohlédne na bezpečné jízdy🚗 do vaší...

Odkaz

Je začátek roku 2020 a tedy mnoho z nás plní svá novoroční předsevzetí. Jaká jsou ta Vaše? My se v nadaci domluvili, že se na sebe budeme více usmívat. No a aby to bylo motivující, tak...

Odkaz

Úspěšný Nový rok, zdraví a hlavně štěstí přeje Dětská dopravní nadace!

Odkaz

Pohodový štědrý den s rodinou a přáteli vám přejí všichni z Dětské dopravní nadace!

Odkaz

Photos from Moorys's post

Děkujeme všem zákazníkům Moorys za jejich podporu!😘

Odkaz

Ve spolupráci se značkou Mototechna jsme pro Vás připravili ještě před Vánoci malou soutěž o 3 nástěnné kalendáře Mototechna 2020 podepsané Karolína Plíšková. Označte...

Odkaz

Photos from Moorys's post

🙏Všichni známe okamžiky plné dojetí, až mrazí. A toto byl jeden z nich. Možná malá kapka v moři pomoci, která je na světě potřeba a přeci tak důležitý krok pro nás a Mooryse....

Odkaz

Po roce jsme se zase společně potkali s dětmi z naší nadace, které bohužel přišly o jednoho nebo oba rodiče při dopravní nehodě. Letos nadace podpořila 29 dětí, kterým rozdala...

Odkaz

🎄Advent je časem dobrých skutků, víry a naděje🙏. Moorys však dělá dobré skutky a přináší naději 365 dní v roce👌. Část výtěžku z prodeje putuje na konto Dětská dopravní...

Odkaz

Dětská dopravní nadace má nové logo. Od příštího týdne spouštíme i nové webové stránky. Jak se vám nové logo líbí?

Odkaz

Dětská dopravní nadace

Odkaz

Backstage: Mototechna 2020

Blíží se Vánoce, čas dobrých skutků. 🌠 Tady je ukázka jednoho z našich! Celý rok jsme usilovně pracovali na kalendáři Mototechna 2020 na podporu Dětská dopravní nadace. Velké DÍKY...

Odkaz

Již příští týden proběhne každoroční slavnostní předání příspěvků dětem, které v důsledku dopravní nehody přišly o jednoho nebo oba rodiče. Vždy je to příjemné...

Odkaz

V období od ledna do října roku 2019 Policie České republiky šetřila 89 459 dopravních nehod. Při těchto nehodách bylo 460 osob usmrceno, 1 783 osob zraněno těžce a 20 285 osob zraněno...

Odkaz

Dětská dopravní nadace updated their phone number.

Odkaz

Facebookové stránky mají díky vám již 3 000 fanoušků. Děkujeme za přízeň!

Odkaz

Milý přátelé, děkujeme všem, kteří se rozhodli podpořit děti z Dětské dopravní nadace v akci na Aukro. Vydražily se předměty za více než 30 000 Kč. Děkuji i všem, kteří nadaci...

Odkaz

Václav Kadlec a Tomáš Hübschman společně podpořili sirotky obětí dopravních nehod

Tři fotbalisté z různých klubů - Václav Kadlec. z AC Sparta Praha, Tomáš Hübschman z FK Jablonec a Kamil Vacek z Bohemians Praha 1905 společně nafotili kalendář a fotoobraz s jejich...

Odkaz

Děkujeme Moorys, že na nás myslí a pomáhá naším dětem!

Odkaz

🙏Buďte na cestách obezřetní, tolerantní a opatrní. Moorys je symbolem šťastných cest🚗🚙 a tichou upomínkou toho, že né všichni měli to štěstí vrátit se domů🕯. Proto jsme...

Odkaz

Akce ve prospěch Dětské dopravní nadace poběží až do večera 4.11. Děkujeme všem, kteří se zapojí 😘

Odkaz

👼Moorys, šperk do auta a symbol šťastných návratů z cest pomáhá. Dušičkový víkend je nejen čas, kdy bychom měli vzpomenout na své blízké, ale také být na cestě ještě více...

Odkaz

TO UŽ ZA PŘÍHOZ STOJÍ Výtěžek z této aukce půjde na podporu Dětská dopravní nadace, která zejména finančně pomáhá dětem, jež v důsledku dopravní nehody přišly o jednoho nebo...

Odkaz

Osmany Laffita věnoval do aukce na podporu sirotků obětí dopravních nehod kabelku ze své kolekce

Módní návrhář Osmany Laffita, který spolu s dalšími 13 osobnostmi nafotil kalendář Mototechna 2020, věnoval do aukce, která běží až do 4.11. kabelku ze své kolekce. Vydražit ji...

Odkaz

Co takhle vyřešit vánoční dárky a zároveň udělat dobrý skutek? 🎁 Získejte obraz s podpisem Karolína Plíšková, luxusní kabelku Osmany Laffita, 👜 limitované hodinky PRIM od Lukas...

Odkaz

Dakarista Lukáš Kvapil věnoval do aukce svoje hodinky z limitované kolekce Prim!

Dakarský závodník a držitel ocenění Fair Play Lukas Kvapil věnoval na podporu Dětské dopravní nadace svoje závodní hodinky PRIM, se kterými vybojoval letos 25. místo na Africa Eco Race....

Odkaz

AntoníN Panenka podpořil Dětskou dopravní nadaci v aukci, dražit můžete i Vy!

Fotbalová legenda Antonín Panenka podpořil Dětskou dopravní nadaci a v aukci na Aukro tak fanoušci a fanynky mohou vydražit jím podepsaný obraz nebo míč. Více na ->...

Odkaz

Milí přátelé, díky Mototechna a Aukro jsme spustili dobročinnou aukci, kde i Vy můžete podpořit děti, které přišly o rodiče při dopravní nehodě. V aukci najdete originální...

Odkaz

Václav Vydra podpořil Dětskou dopravní nadaci a do aukce věnoval i své podepsané boty ze StarDance

Herec a bavič Václav Vydra podpořil naši nadaci nejen podepsaným fotoobrazem, ale i originálními botami ze soutěže StarDance, kde se v roce 2006 dostal až do finále. Dražba probíhá zde...

Odkaz

Dnes večer začíná dražba na podporu Dětské dopravní nadace a potrvá až do 4.11.2019

Dnes večer začíná aukce na podporu dětí, které přišly v důsledku dopravní nehody o jednoho nebo oba rodiče. Dražit budete moci na 20 originálních předmětů od známých českých...

Odkaz

Kalendář Mototechna 2020 - Křest

Již v tento pátek 25.10.2019 spustíme ve spolupráci s Aukro a Mototechna aukci ve prospěch Dětské dopravní nadace. Dražit budete moci originální předměty známých českých osobností...

Odkaz

Oslava 7. narozenin a křest kalendáře

Jaká byla oslava našich 7. narozenin? Bezvadná! 🍾 Fotograf Ondřej Pýcha pokřtil kalendář 📅 Mototechna 2020 na podporu Dětská dopravní nadace a dorazily také známé tváře naší...

Odkaz

V nadaci jsme se shodli, že i přes chladnější počasí v posledních dnech máme podzim rádi pro tu svoji barevnost. O víkendu má být navíc hezky, tak se těšíme ven😉 Jak vnímáte...

Odkaz