Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

Tiskové zprávy
FACEBOOK

Dětská dopravní nadace bude pomáhat sirotkům obětí dopravních nehod i na Slovensku

Praha, 12. května 2022 – Společnost AURES Holdings spolu se slovenským automotoklubem ÚAMK a společností ESSOX iniciovala založení Dětské dopravní nadace (DDN), která bude pomáhat a podporovat pozůstalé děti rodičů, které přišly o život při dopravních nehodách. V České republice funguje Nadace již více než dvacet let a za tu dobu vyhověla téměř devíti stům žádostí o pomoc a rozdala přes patnáct milionů korun.

Více

Podepsané předměty od sportovních hvězd zájemci vydražili v aukci za více než 30 000 Kč

Praha, 16. prosince 2021 – Dětská dopravní nadace (DDN), ve spolupráci s aukro.cz dražila podepsané předměty sportovních hvězd, jako jsou tenisové sestry Karolína a Kristýna Plíškovy, fotbalisti Petr Švancara, FC Slovan Liberec nebo AC Sparta Praha. Zájemci tak vydražili celkem předměty za 30 424 korun, které půjdou na vzdělání dětí, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách nebo si s sebou po nehodě nesou vážné zdravotní následky. Od roku 1999 DDN rozdala sirotkům již přes 15 milionů korun.

Více

Získejte v aukci podepsané předměty od sportovních hvězd jako tenistky Plíškovy

Praha, 9. prosince 2021 – Dětská dopravní nadace (DDN), která pomáhá dětem, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách, letos podpořila 25 dětí částkou v celkové výši 385 000 korun. Od roku 1999 rozdala již přes 15 milionů korun, které slouží zejména na podporu studia sirotků na středních a vysokých školách. Ve spolupráci s Aukro.cz nadace spustí 10. prosince aukci o originální podepsané předměty známých českých sportovců, kteří se společně potkali při focení kalendáře k 30. výročí působení značky AAA AUTO na trhu. Zájemci mohou unikáty jako podepsané tenisové rakety sester Karolíny a Kristýny Plíškových, dresy AC Sparta Praha a FC Slovan Liberec nebo podepsané foto obrazy dalších hvězd dražit až do 15. prosince. Výtěžek z akce půjde na snížení studijních nákladů dětí, které nadace podporuje.

Více

Dětská dopravní nadace letos rozdala 395 000 korun 26 sirotkům obětí dopravních nehod

Praha, 17. prosince 2020 – Dětská dopravní nadace (DDN), která pomáhá dětem, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách, letos podpořila 26 dětí částkou ve výši 395 000 korun. Za dvacet tři let svého působení rozdala již 12 milionů korun, které slouží zejména na podporu studia sirotků na středních a vysokých školách. Mezi přispěvatele se zařadili i účastníci projektu Nebouram.cz, celorepublikové vzdělávací soutěže pro všechny řidiče, nebo zákazníci e-shopu Mooorys.cz, kteří si zakoupili elegantní talisman do auta pro šťastné cesty domů.

Více

DDN spustila ve spolupráci s Aukro.cz aukci na podporu sirotků

Praha, 5. srpna 2019 – Ve spolupráci s Aukro.cz spustila Dětská dopravní nadace aukci o originální podepsané předměty českých sportovců jako hokejku Michaela Frolíka, podepsané dresy od fotbalistů Tomáše Rosického, Davida Lafaty, Bořka Dočkala a Milana Škody či od hráčů FK Dukla Praha nebo míče s podpisy hráčů všech čtyř prvoligových pražských klubů. Zájemci mohou unikáty dražit až do 12. srpna. Výtěžek z akce půjde na studium dětí, které nadace podporuje.

Více

DDN letos rozdala 420 000 korun 26 dětem obětí dopravních nehod

Praha, 26. listopadu 2018 – Dětská dopravní nadace (DDN), která pomáhá dětem, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách, letos podpořila 26 dětí částkou ve výši 420 000 korun. Za dvacet dva let svého působení rozdala již přes 11 milionů korun, které slouží zejména na podporu studia sirotků na středních a vysokých školách.

Více

AAA AUTO podporuje spolu s DDN bezpečnost na silnicích

Společnost AURES Holdings, je prostřednictvím své značky AAA AUTO dlouholetým sponzorem Dětské dopravní nadace, která podporuje sirotky obětí dopravních nehod. Společně se stali partnerem projektu Nebouram.cz, kde si účastníci mohou moderní formou online testů ověřit kvalitu svých znalostí z oblasti silničního provozu a současně jsou motivováni k tomu, aby své vědomosti dále prohlubovali. Projekt v současnosti má již 5 000 účastníků a poběží až do konce letošního roku.

Více

Dětská dopravní nadace letos rozdala 515 000 korun 31 dětem pozůstalým po obětech dopravních nehod

Dětská dopravní nadace (DDN), která pomáhá dětem, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách, letos podpořila 31 dětí částkou ve výši 515 000 korun. Za dvacet jedna let svého působení rozdala již 11 milionů korun, které slouží zejména na podporu studia sirotků na středních a vysokých školách.

Více

Dětská dopravní nadace slaví 20 let, díky dobročinné dražbě získala nové dárce

V rámci oslav 25 let společnosti AAA AUTO vydražila společnost Essox ve prospěch DDN vůz, se kterým dva mladí cestovatelé dojeli z Prahy do Dakaru a zpět.

Více

Dětská dopravní nadace za 20 let rozdala více než 10 milionů korun dětem pozůstalým po obětech dopra

Dětská dopravní nadace (DDN), která pomáhá dětem, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách, letos podpořila 36 dětí částkou ve výši 650 000 korun. Za dvacet let svého působení rozdala přes 10 milionů korun, které slouží zejména na podporu studia sirotků na středních a vysokých školách.

Více

Dětská dopravní nadace letos rozdala 645 000 korun 39 dětem pozůstalým po obětech dopravních nehod

Dětská dopravní nadace (DDN), která pomáhá již devatenáct let dětem, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách, dnes rozdala 39 dětem podporu ve výši 645 000 korun zejména na podporu jejich studia na středních a vysokých školách.

Více

Správní rada Dětské dopravní nadace projednala hospodaření a schválila příspěvky dětem na rok 2016

Správní rada Dětské dopravní nadace (DDN) na svém dnešním zasedání schválila nové příspěvky na podporu dětí, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách. Mezi sirotky a polosirotky tedy DDN letos rozdělí celkem 645 000 Kč.

Více

Dětská dopravní nadace získala od dárců téměř 650 000 Kč na příspěvky pro další rok

Dětská dopravní nadace (DDN) získala nové firemní dárce, jejichž příspěvky využije na podporu dětí, kterým rodiče zahynuli při dopravních nehodách. Loni DDN mezi sirotky rozdělila 800 000 Kč.

Více

Dětská dopravní nadace letos rozdala 800 000 korun dětem, sirotkům obětí dopravních nehod

Dětská dopravní nadace (DDN) předala 47 dětem, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách, finanční dary zejména na podporu jejich studia na středních a vysokých školách. Celkem letos DDN mezi sirotky rozdělila 800 000 Kč.

Více

Správní rada Dětské dopravní nadace projednala hospodaření a schválila příspěvky dětem na rok 2015

Počet sirotků po obětech dopravních nehod klesá úměrně počtu havárií se smrtelnými následky

Více

Dětská dopravní nadace získala nové dárce

Dětská dopravní nadace (DDN) získala nové firemní dárce, jejichž příspěvky využije na podporu dětí, kterým rodiče zahynuli při dopravních nehodách. Loni DDN mezi sirotky rozdělila 770 000 Kč.

Více

Dětská dopravní nadace letos předávala finanční podporu 46 dětem, sirotkům obětí dopravních nehod

Dětská dopravní nadace (DDN) předala téměř pěti desítkám dětí, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách, finanční dary zejména na podporu jejich studia na středních a vysokých školách. Celkem letos DDN mezi sirotky rozdělila 770 000 Kč.

Více

Správní rada Dětské dopravní nadace projednala hospodaření a schválila příspěvky dětem na rok 2014

Počet sirotků po obětech dopravních nehod klesá úměrně počtu havárií se smrtelnými následky

Více

Dětská dopravní nadace získala tři nové dárce

Dětská dopravní nadace (DDN) získala nové firemní dárce, jejichž příspěvky využije na podporu dětí, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách. Loni DDN mezi sirotky rozdělila 840 000 Kč.

Více

Tisková zpráva 11.12.2012

Dětská dopravní nadace (DDN) předala téměř šesti desítkám dětí, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách, finanční dary na podporu jejich studia na středních a vysokých školách. Celkem letos DDN mezi sirotky rozdělila 840 000 Kč.

Více

Tisková zpráva 21.11.2012

Na výročním zasedání správní rady Dětské dopravní nadace (DDN) byla dnes novou předsedkyní jednomyslně zvolena Karolína Topolová, generální ředitelka AAA AUTO. Ve funkci po dvanácti letech nahradí dlouholetou dosavadní předsedkyni Petru Buzkovou.

Více

Tisková zpráva 23.7.2012

Činnost DĚTSKÉ DOPRAVNÍ NADACE v letech 2011 a 2012

Více

Tisková zpráva 15.9.2011

Činnost DĚTSKÉ DOPRAVNÍ NADACE v letech 2010 a 2011

Více

Tisková zpráva 28.8.2010

Nadace Colin McRae Vision ve Zlíně předala šek potřebným dětem.

Více

Činnost DĚTSKÉ DOPRAVNÍ NADACE v letech 2009 a 2010

V roce 2009 a 2010 se nadace ve své činnosti opět orientovala především na získávání finančních prostředků v dostatečné výši, aby v dalším období mohla být finanční pomoc poskytnuta všem žadatelům, kteří splní kritéria pro poskytnutí příspěvků.

Více

Činnost DĚTSKÉ DOPRAVNÍ NADACE v letech 2008 a 2009

V roce 2008 a 2009 se nadace ve své činnosti orientovala především na získávání finančních prostředků v dostatečné výši, aby v dalším období mohla být finanční pomoc poskytnuta všem žadatelům, kteří splní kritéria pro poskytnutí příspěvků.

Více

Činnost DĚTSKÉ DOPRAVNÍ NADACE v letech 2007 a 2008

V roce 2007 a 2008 se nadace ve své činnosti orientovala především na získávání finančních prostředků v dostatečné výši, aby v dalším období mohla být finanční pomoc poskytnuta všem žadatelům, kteří splní kritéria pro poskytnutí příspěvků.

Více

Činnost DĚTSKÉ DOPRAVNÍ NADACE v letech 2006 a 2007

V roce 2006 se nadace ve své činnosti orientovala zejména na získávání finančních prostředků a na finanční pomoc konkrétním žadatelům.

Více

Tisková zpráva 30. 6. 2005

Cílem DĚTSKÉ DOPRAVNÍ NADACE (DDN) je pomáhat dětem, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách. Dne 30. 6. 2005 se již podeváté setkávají sirotci a polosirotci, aby převzali finanční příspěvky. Celkem 7 dětem bude dnes předáno 165 tisíc Kč, z toho 5 dětí obdrží finanční pomoc opakovanou. Od založení této nadace uplynulo již 10 let.

Více

Tisková zpráva 10.12.2003

Cílem DĚTSKÉ DOPRAVNÍ NADACE je pomáhat dětem, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách. Od založení této nadace uplynulo už osm let. Dnes, ve středu 10. prosince 2003, se scházejí děti, aby z rukou ministryně školsvtí, mládeže a tělovýchovy a předsedkyně Správní rady DĚTSKÉ DOPRAVNÍ NADACE, JUDr. Petry Buzkové, převzaly finanční příspěvky. Celkem 39 dětem bude dnes předáno 975.000,- Kč, z toho 23 dětí obdrží pomoc již opakovaně. Navíc Česká pojišťovna, a.s. věnuje dětem prostřednictvím DĚTSKÉ DOPRAVNÍ NADACE i 30 počítačů Pentium.

Více

Tisková zpráva

Tisková zpráva

Více

Tisková zpráva 6.3.2002

Šest let již existuje DĚTSKÁ DOPRAVNÍ NADACE (DDN), jejímž cílem je pomáhat dětem, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách.

Více

Komentář k obětem dopravních nehod (3/02)

Pan K. přišel o život při dopravní nehodě, která byla zaviněna technickou závadou na tahači. Neovladatelný kamion se střetl na dálnici ještě s dvěma vozy, v kterých byli cestující zranění lehce. Paní K. zůstala sama s dvěma syny (nyní 9 a 10 let), kteří jsou oba astmatici.

Více

DDN spustila ve spolupráci s Aukro.cz další aukci na podporu sirotků

Praha, 29. října 2019 – Dětská dopravní nadace (DDN), která pomáhá dětem, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách, spustila ve spolupráci s Aukro.cz letos již druhou aukci o originální podepsané předměty známých českých osobností, které se společně potkaly při focení kalendáře Mototechna 2020. Zájemci mohou unikáty jako kabelka od Osmanyho Laffity, hodinky Prim dakaristy Lukáše Kvapila, podepsané boty Vaška Vydry z první řady StarDance nebo podepsané fotoobrazy dalších hvězd dražit až do 4. října.

Více

DDN letos rozdala 455 000 korun 29 dětem pozůstalým po obětech dopravních nehod

Praha, 9. prosince 2019 – Dětská dopravní nadace (DDN), která pomáhá dětem, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách, letos podpořila 29 dětí částkou ve výši 455 000 korun. Za dvacet tři let svého působení rozdala již téměř 12 milionů korun, které slouží zejména na podporu studia sirotků na středních a vysokých školách. Mezi přispěvatele se zařadili i účastníci projektu Nebouram.cz, celorepublikové vzdělávací soutěže pro všechny řidiče, a široká veřejnost, která podpořila nadaci v aukci na aukro.cz částkou vyšší 75 000 korun.

Více

Dětská dopravní nadace letos rozdala 395 000 korun 26 dětem pozůstalým po obětech dopravních nehod

Praha, 17. prosince 2020 – Dětská dopravní nadace (DDN), která pomáhá dětem, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách, letos podpořila 26 dětí částkou ve výši 395 000 korun. Za dvacet tři let svého působení rozdala již 12 milionů korun, které slouží zejména na podporu studia sirotků na středních a vysokých školách. Mezi přispěvatele se zařadili i účastníci projektu Nebouram.cz, celorepublikové vzdělávací soutěže pro všechny řidiče, nebo zákazníci e-shopu Mooorys.cz, kteří si zakoupili elegantní talisman do auta pro šťastné cesty domů.

Více

Pokud znáte ve svém okolí rodinu, která vychovává děti, které přišly o jednoho nebo oba rodiče v důsledku dopravní nehody, neváhejte se na nás obrátit. Rádi alespoň trochu finančně vypomůžeme. Nadace přispívá vždy jednou ročně a je možné příspěvek čerpat opakovaně až do 25 let dítěte v případě studia na vysoké škole. Děti ze Slovenska se stejně pohnutým osudem podpoří Detská dopravná nadácia. #ddn #nadace #pomahame #rodina #sirotek #beznehod #dopravninehoda #detskadopravnionadace #detskadopravnanadace #cr #cesko #ceskarepublika #slovensko

Více

Všem maminkám přejeme dlouhý život bez nehod a pohodově strávený dnešní Den matek🌹

Více

Máme velikou radost, že poslání naší nadace "pomáhat sirotkům obětí dopravních nehod" se rozšíří i na Slovensko. Děkujeme Ústredný Automotoklub Slovenská Republika, AAA Auto Slovensko a ESSOX, kteří společnými silami založili Detská dopravná nadácia, která bude pomáhat slovenským dětem stejně jako mi v České republice🥰

Více

Počet dopravních nehod v dubnu meziročně bohužel opět vzrostl. Na českých silnicích došlo za poslední měsíc k 7 436 nehodám. To je o 12,4 % více než v loňském dubnu. V tu dobu jsme ale bojovali s pandemií a méně se cestovalo. V dlouhodobějším porovnání se situace na českých silnicích zdá veselejší. V dubnu před pěti lety bylo o 6,3 % nehod více. Na druhou stranu byly ale nehody méně vážné a zahynulo při nich méně osob. Nejčastějším důvodem je nedání přednosti v jízdě (11 %) nebo nepřiměřená rychlost (10 %). Přepravujme se opatrně, aby děti nepřicházely o své rodiče při dopravních nehodách!

Více

Všichni z Dětské dopravní nadace dnes přejeme pohodový sváteční den bez práce a se spoustou zábavy💃🕺 #nadace #ddn #fun #zábava #spolu #rodina #svatekprace #svatek #bezprace #volno #venku #jaro #květen

Více

Alkohol za volantem patří stále mezi časté viníky dopravních nehod. Opilý řidič způsobí 5% nehod ročně a může připravit o život i rodiče dětí, které pak naše nadace podporuje, aby mohli kvalitně dostudovat a připravit se na dospělý samostatný život. Jsme rádi, že tyto děti mají milující rodiny, které jim pomáhají ztrátu rodičů zvládnout. Jezděme opatrně a hlavně nepijme alkohol, když sedáme za volant! #beznehod #stop #ddn #nadace #deti #sirotek #podpora #dite #spolu rodina #nepijme #alkoholzavolantem #bezalkoholu #bezpeci #budoucnost

Více

Pohodové velikonoční svátky všem dětem, jejich rodičům, prarodičům, tetám, strýcům, přátelům a prostě všem🍀👨‍👩‍👧‍👦🥰🌹🍀🐣

Více

V březnu bylo na českých silnicích 7 299 nehod, to je o 16 % více než o měsíc dříve a o 22 % více než v loni v březnu. Nejvíce se pak bouralo v pátek 4. března (346 nehod). Nejčastějším důvodem je nedání přednosti v jízdě (11 %), nepřiměřená rychlost (9%) nebo alkohol za volantem (4%). Jezděme opatrně! #bezpecne #beznehod #stop #zpomal #pomalu #vklidu #rodina #spolu #dejprednost #bezmobilu #safe #doprava

Více

Partnerem nadace je Moorys, výrobce designových talismanů do auta pro šťastné návraty domů. Zakoupením tohoto krásného šperku podpoříte 50 korunami i děti z Dětské dopravní nadace, které v důsledku dopravní nehody přišly o jednoho nebo oba rodiče. Nadace díky této podpoře získala již 133 000 korun, za které moc děkujeme😘 #dekujeme #podpora #pomoc #moorys #spolu #pomahame #cesta #andel #bezpeci #rodina

Více

V České republice došlo v březnu k navýšení počtu nehod na 5 523. Vloni v březnu to ve stejném období bylo o 1 000 méně. Na vině je obzvláště nedání přednosti v jízdě, u kterého došlo v porovnání s loňským březnem o navýšení o 74%! Naopak se o 47 % snížil počet nehod kvůli alkoholu za volantem a o 35 % z důvodu nepřiměřené rychlosti. Zemřelo již ale 26 osob, stejně jako letos v únoru za celý měsíc.

Více

Všechny děti, které přijdou o rodiče, ať už při dopravní nehodě nebo třeba ve válce, by měly mít hlavně domov a kolem sebe milující lidi. Moc myslíme na všechny ukrajinské rodiny, aby se brzo mohly vrátit domů a jejich děti byly v bezpečí.

Více

Krásný sváteční den všem ženám a bezpečnou jízdu nejen v dnešní sluneční den😘

Více

Letos v únoru došlo k poklesu dopravních nehod (6276) oproti předešlému roku. I přes to ale přišlo o život 26 osob. Nejčastějším důvodem byla nepřiměřená rychlost (14,3%), nedání přednosti v jízdě (9,3 %) nebo jízda pod vlivem alkoholu (4,6 %). Obzvláště v dnešní nelehké době jezděme ještě opatrněji!

Více

Evropská komise zatím ještě nezveřejnila statistiky za poslední rok, ale podíváme-li se na statistiky osob usmrcených v důsledku dopravních nehod za rok 2020, tak na silnicích států EU zemřelo cca 18 800 osob. Přestože šlo o dlouhodobě nejnižší počet nehod, a to kvůli omezení pohybu v důsledku pandemie, i nadále jsou silnice v EU se 42 mrtvými na milion obyvatel bezkonkurenčně nejbezpečnější na světě, kde na jeden milion obyvatel umírá v průměru více než 180 lidí. Česká republika zaujala v pomyslném unijním žebříčku snižování počtu usmrcených osob při dopravních nehodách v roce 2022 18. místo. O rok předtím byla na 17. pozici. #trafficjam #accidents #doprava #nehody #svět #jezdemebezpecne #bezpecnesilnice #beznehod

Více

Krásný valentýnský den všem zamilovaným i těm našim nejmenším. Všechny děti, i ty které přišly o své rodiče při dopravní nehodě, si zaslouží spoustu lásky a porozumění, a to nejen dnes.

Více

V lednu 2022 došlo opět ke zvýšení počtu dopravních nehod ve srovnání se stejným obdobím vloni. Poslední měsíc bylo 6913 nehod, což je o 221 více než před rokem. Na českých silnicích zemřelo 30 osob. Z 19 % byla na vině nepřiměřená rychlost, z 10 % pak nedání přednosti v jízdě. Jezděme opatrně!

Více

První pololetí školního roku je za námi a děti již v pondělí dostanou první část vysvědčení a čekají je také jednodenní prázdniny. Jak jste se jako děti těšili na pololetní vysvědčení vy? 😀

Více

Děkujeme KLB Legal - advokátní kancelář za podporu 30 000 korun pro děti, které přišly v důsledku dopravní nehody o jednoho nebo oba rodiče nebo si s sebou nesou trvalé následky na zdraví. Částka pomůže jednomu studentovi při studiu na vysoké škole, které by si bez podpory rodičů nemohl dovolit. Děkujeme!

Více

Dle statistik Policie ČR šetřila každý den roku 2021 v průměru 272,14 nehod, při nichž bylo usmrceno 1,29 osoby a 60,84 osob bylo zraněno. Co se týče odhadu hmotné škody, na každý den připadá v průměru škoda 18 406 188,49 Kč. Výše uvedené lze také interpretovat tak, že Policie ČR šetřila dopravní nehodu každých 5,29 minuty, každých 18,64 hodin došlo na pozemních komunikacích k usmrcení osoby a každých 23,67 minut byl zraněn účastník silničního provozu. Na každou hodinu připadá hmotná škoda ve výši 766 924,52 Kč a průměrná škoda připadající na jednu nehodu je 67 634,39 Kč. Jezděme opatrně!

Více

V loňském roce opět stoupl počet dopravních nehod, a to na 92 681. I přes tento růst šlo častěji o lehčí nehody, při kterých bylo vážně zraněno o 9 % méně lidí než o rok dříve. I přesto na českých silnicích zahynulo 462 lidí. Nejčastější příčinou byla nepřiměřená rychlost (13,1 %) nebo nedání přednosti v jízdě (11 %). Alkohol byl viníkem v necelých 5 % případů. Jezděme opatrně a bez nehod!

Více

Děkujeme všem partnerům Dětské dopravní nadace, díky kterým nadace za rok 2021 získala téměř půl milionu korun na podporu sirotků obětí dopravních nehod. Přejeme všem v letošním roce hlavně bezpečné cestování bez dopravních kolizí!

Více

Přestože silvestrovské oslavy jsou kvůli pandemii i letos omezené, i tak si tento poslední den v roce můžeme společně užít alespoň v kruhu rodinném. Přejeme všem úspěšné vykročení do roku 2022!

Více

Největším přispěvatelem Dětské dopravní nadace je společnost Global Assistance, která zajišťuje pomoc v nouzi pro klienty smluvních pojišťoven a obchodních partnerů po celých 24 hodin a 7 dnů v týdnu. Letos přispěla nadaci 200 000 korun. Děkujeme za podporu!

Více

Mezi naše letité partnery patří i PŘEROST A ŠVORC AUTO. Letos společnost podpořila sirotky 50 000 Kč. Moc děkujeme!

Více

Děkujeme za celý rok plný podpory a přejeme krásný a pohodový štědrý den s vašimi blízkými!

Více

Již tři roky patří mezi pravidelné přispěvatele Dětské dopravní nadace i prodejce talismanů do auta Moorys. Letos zákazníci přispěli 50 000 korun. Moc děkujeme! 🥰

Více

Děkujeme všem, kteří se tento týden zapojili do dobročinné aukce na Aukro a přispěli částkou 30 424 korun a děti, které přišly při dopravní nehodě o jednoho nebo oba rodiče či si s sebou nesou trvalé zdravotní následky. Děkujeme i AAA Auto, Karolína Plíšková Kristýna Plíšková , Petr "Mercedes" Švancara, Theodor Gebre Selassie, Michael Rabušic Lukáš Juliš, David Moberg Karlsson, FC Slovan Liberec, AC Sparta Praha, FC Viktoria Plzeň a FK Teplice.

Více

Začátkem prosince se potkávají členové správní rady Dětské dopravní nadace s dětmi, které nadace podporuje, aby jim předali osobně šeky s finanční podporou. Bohužel ani letos to kvůli pandemii nebylo možné, proto předsedkyně správní rady spolu s Karolína Plíšková a hráči FC Slovan Liberec Janem Mikulou, Michael Rabušic a Theodor Gebre Selassie natočili alespoň pozdravy všem dětem. Děkujeme všem partnerům, díky kterým nadace existuje již dvacet čtyři let... AAA Auto, PŘEROST A ŠVORC AUTO, Global Assistance, Moorys a CEVRO Institut za pravidelnou podporu!

Více

Až do dnešní večera mohou zájemci vydražit na Aukro podepsané předměty českých sportovců jako jsou Karolína Plíšková, Kristýna Plíšková, Petr "Mercedes" Švancara, Theodor Gebre Selassie, Michael Rabušic, Lukáš Juliš nebo David Moberg Karlsson. Děkujeme všem, kteří se do aukce zapojí! 😘 https://aukro.cz/uzivatel/DDN/nabidky

Více

Do aukce ve prospěch dětí z Dětské dopravní nadace se zapojili hráči FC Slovan Liberec Theodor Gebre Selassie, Jan Mikula a Michael Rabušic. Ještě dnes do večerních hodin tak můžete dražit nejen těmito hráči podepsaný foto-obraz, ale i další artefakty. Děkujeme všem, kteří se zapojí😘 https://aukro.cz/podepsany-obraz-hracu-fc-slovan-liberec-selassie-rabusic-mikula-7001362434

Více

Jsme velmi vděční hráčům @fFC Slovan Liberec Theodor Gebre Selassie, Michael Rabušic a kapitánovi Janu Mikulovi, kteří k příležitosti 30. výročí značky AAA Auto nafotili limitovanou edici kalendáře a věnovali i další podepsané artefakty do aukce na Aukro na podporu sirotků obětí dopravních nehod. Děkujeme🥰 https://aukro.cz/podepsany-obraz-hracu-fc-slovan-liberec-selassie-rabusic-mikula-7001362434

Více

Děkujeme AC Sparta Praha a hráčům Andreas Vindheim, Lukáš Juliš a David Moberg Karlsson, kteří se zapojili do projektu k 30. výročí AAA Auto a nafocením kalendáře a věnováním dalších podepsaných artefaktů podpoří sirotky obětí dopravních nehod v aukci na Aukro. Děkujeme😘 https://aukro.cz/foto-obraz-podepsany-hraci-ac-sparta-praha-karlsson-julis-vindheim-7001361411

Více

DOBROČINNÉ AUKCE PRO Dětská dopravní nadace Dětská dopravní nadace finančně pomáhá dětem, které v důsledku dopravní nehody přišly o jednoho nebo oba rodiče. Nevíme, jak vy, ale my na tohle teda chceme přihodit. 👉 bit.ly/detskaDopravniNadaceNaAukru

Více

AAA Auto vytvořilo k 30. výročí značky limitovanou edici kalendáře na rok 2022. Tento unikát s podpisy Karolína Plíšková, Kristýna Plíšková, Theodor Gebre Selassie, Jana Mikuly, Michael Rabušic, Petr "Mercedes" Švancara a Ondřej Pýcha můžete vydražit v aukci s dalšími artefakty sportovních hvězd na Aukro až do 15. 12. 2021. Výtěžek z aukce poputuje na podporu sirotků obětí dopravních nehod z naší nadace. Děkujeme! https://aukro.cz/kalendar-2022-k-30-vyroci-aaa-auto-s-podpisy-sportovcu-pliskova-atd-7001363940

Více

Vydražte v aukci na Aukro raketu Karolína Plíšková s jejím podpisem a další artefakty sportovních hvězd. Podpoříte tak sirotky obětí dopravních nehod z naší nadace. Všem děkujeme za podporu! https://aukro.cz/tenisova-raketa-karoliny-pliskove-s-podpisem-7001361076

Více

Vydražte šedé triko od Pirát Crew Brand s podpisem slovenského MMA zápasníka Samuela Piráta Krištofiče na Aukro a podpořte sirotky obětí dopravních nehod z dětské dopravní nadace. Děkujeme všem 🤩 https://aukro.cz/triko-s-napisem-pirat-crew-a-podpisem-samuela-pirata-kristofice-mma-7001365642

Více

Získejte fotbalový dres FK Viktoria Žižkov s originálním podpisem Petr "Mercedes" Švancara v aukci na Aukro! 🤩 Výtěžek z aukce půjde na podporu Dětské dopravní nadace, která zejména finančně pomáhá dětem, jež v důsledku dopravní nehody přišly o jednoho nebo oba rodiče, a také těm, které v důsledku dopravní nehody mají trvalé následky na zdraví. Děkujeme! 😉 https://aukro.cz/fotbalovy-dres-fk-viktoria-zizkov-s-podpisem-petra-svancary-7001365112

Více

Zítra večer spouštíme ve spolupráci s Aukro dobročinnou aukci pro děti, které přišly při dopravní nehodě o jednoho nebo oba rodiče. Zájemci mohou získat podepsané foto obrazy, kalendáře a další artefakty od hvězd jako jsou tenistky Karolína Plíšková a Kristýna Plíšková, hráči AC Sparta Praha a FC Slovan Liberec nebo MMA zápasník Samuel Pirát Krištofič. Více zítra 10.12.2021 večer postupně zde: https://aukro.cz/uzivatel/ddn/nabidky

Více

Ani v listopadu významně neklesnul počet dopravních nehod. Na českých silnicích bylo 8 043 nehod, což je o 20 % více než před rokem ve stejný měsíc. Při těchto nehodách zahynulo 39 osob. Z 12 % byla na vině nepřiměřená rychlost, z 11 % nedání přednosti v jízdě. Jezděme opatrně!

Více

Děkujeme zaměstnancům AAA Auto, hráčům AC Sparta Praha a FC Slovan Liberec, Karolína Plíšková, Kristýna Plíšková, Pavel Horváth, Petr "Mercedes" Švancara, Karlos 'Terminátor' Vémola a @Samuel Pirát Krištofič, kteří společně nafotili s fotografem Ondřej Pýcha kalendář pro rok 2022. Kalendář podpoří děti z naší dopravní nadace v aukci na Aukro, která začne již 10.12.2022. Podívejte se na video reportáž z focení

Více

Na konci listopadu se pravidelně schází členové správní rady Dětské dopravní nadace, aby schválili příspěvky pro sirotky obětí dopravních nehod, kteří poslali svoji žádost o podporu nadaci. Letos proběhlo setkání on-line a členové správní rady nadace jednohlasně schválili všech 25 žádostí. Nadace podpoří děti částkou 385 000 Kč.

Více

Bezmála dvacet let podporuje Dětskou dopravní nadaci AAA Auto. Letos dětem, které při dopravní nehodě přišly o jednoho nebo oba rodiče, přispěl největší prodejce ojetých automobilů již přes 100 000 korun. Děkujeme za podporu!🥰

Více

Od roku 1999 vyhověla Dětská dopravní nadace 821 žádostem na podporu sirotků obětí dopravních nehod a vyplatila jim 15 milionů korun. I letos nadace podpoří další děti a mladé studenty a 8. prosince jim při tradičním setkání předá příspěvky předsedkyně správní rady a generální ředitelka AAA Auto Karolína Topolová.

Více

V říjnu se bohužel opět zhoršila situace na českých silnicích, co se do počtu nehod týče. Na českých silnicích bylo zaznamenáno 9 164 dopravních nehod, tedy o 22 % více než před rokem. Zemřelo při nich 43 osob. 12 % nehod způsobilo nedání přednosti v jízdě, 10 % nepřiměřená rychlost a za 4 % z nich mohl alkohol za volantem. Jezděte opatrně!

Více

Jsme velice rádi, že můžeme děti, které bohužel přišly o jednoho nebo oba rodiče při dopravní nehodě, podporovat při jejich studiu. Díky spolupráci s CEVRO Institut mohou dvě děti z Dětské dopravní nadace studovat na této prestižní soukromé škole díky plně hrazenému stipendiu. Děkujeme!

Více

Dětskou dopravní nadaci podpoří i skvělá česká tenistka Kristýna Plíšková, která se nechala vyfotit do kalendáře k 30. výročí značky AAA Auto. Sluší jí to, viďte🤩 Děkujeme za podporu😘

Více

Pokud znáte ve svém okolí rodinu, která vychovává děti, které přišly o jednoho nebo oba rodiče v důsledku dopravní nehody, neváhejte se na nás obrátit. Rádi alespoň trochu finančně vypomůžeme. Nadace přispívá vždy jednou ročně v prosinci a je možné příspěvek čerpat opakovaně až do 25 let dítěte v případě studia na vysoké škole.

Více

Jednou z mnoha sportovních osobností, které podpoří Dětskou dopravní nadaci nafocením kalendáře k 30. výročí AAA Auto je i fotbalová legenda Pavel Horváth. Děkujeme za podporu!🥰

Více

Letos v září zemřelo na českých silnicích 37 osob, tedy stejně jako v září loňského roku. I počet nehod se zastavil na hodnotě 8 500. Častěji ale při dopravních nehodách hraje roli alkohol za volantem nebo nedání přednosti v jízdě. Naopak je znát, že jsme celkově výrazně zpomalili. Rychlost způsobila nehodu v o třetinu méně případech než v loni.

Více

Karolína Plíšková je další osobností sportovního světa, která se objeví v kalendáři na rok 2022 k 30. výročí značky AAA Auto. Česká tenisová jednička tak zároveň podpoří sirotky obětí dopravních nehod z Dětské dopravní nadace. Děkujeme🥰

Více

Anthony J. Denny, zakladatel značky AAA Auto, která oslaví příští rok 30 let, přijel po dlouhé covidové pauze do Prahy a stal se další osobností, která se objeví v kalendáři na rok 2022. Kalendář podpoří Dětskou dopravní nadaci několika charitativními akcemi letos i v příštím roce. Děkujeme😍

Více

Vážení přátelé, blíží se konec roku a Dětská dopravní nadace podpoří další děti, které přišly o jednoho nebo oba rodiče v důsledku dopravní nehody. Pokud znáte někoho, kdo by naši pomoc potřeboval, řekněte jim o nás. Přihlášky je možné posílat až do 31.10.2021 (ke stažení zde - http://www.detskadopravninadace.cz/ke-stazeni). Příspěvek je určen pro děti až do 25 let v případě studia na vysoké škole.

Více

Letos v srpnu na českých silnicích zahynulo 54 osob, což je o 23% více než o měsíc dříve, ale o 8% méně než loni v srpnu. Z celkového počtu 8 283 dopravních nehod za 13% z nich mohla nepřiměřená rychlost, za 11% nedání přednosti v jízdě a v 5% byl důvodem alkohol. Jezděme opatrně!

Více

Focení kalendáře k 30. výročí značky AAA Auto má za sebou již sedmou sérii. Tentokrát se na fotografii od Ondřej Pýcha objeví hráči FC Slovan Liberec, konkrétně Theodor Gebre Selassie, Jan Mikula a Michael Rabušic. Kalendář podpoří děti z naší nadace v podzimní aukci. Děkujeme!

Více

V červenci letošního roku zemřelo při dopravní nehodě 44 osob a 172 jich bylo těžce raněno. Z celkových 8 107 dopravních nehod jich bylo 12% z důvodu nedání přednosti v jízdě, 11% kvůli nepřiměřené rychlosti a v 6% hrál svoji roli alkohol. Jezděme opatrně!

Více

Další osobností, kterou Ondřej Pýcha zvěčnil pro kalendář AAA Auto ke 30. výročí, je slovenský zápasník MMA Samuel Pirát Krištofič s černým Kodiaqem. Focení probíhalo v okolí Panorama city v Bratislavě a podpoří děti z Dětské dopravní nadace. Děkujeme!

Více

Přípravy kalendáře k 30. výročí AAA Auto pokračují. Další osobností, která se v kalendáři na rok 2022 objeví, je MMA zápasník Karlos 'Terminátor' Vémola. Podpoří tak i děti z naší nadace😍

Více

Děkujeme AC Sparta Praha a hráčům Lukášovi Julišovi, Andreasi Vindheimovi a David Moberg Karlsson, kteří se vyfotili pro kalendář AAA Auto na rok 2022, který podpoří i naši nadaci a sirotky obětí dopravních nehod, které podporujeme🥰

Více

Všem dětem přejeme pohodový poslední den školního roku a krásné prázdniny plné her a zábavy🥳🥳🥳

Více

AAA Auto, které podporuje nadaci desítky let, oslaví příští rok neuvěřitelných 30 let. V rámci oslav podpoří nadaci limitovanou edicí kalendáře, kde se vedle známých osobností českého sportu objeví i generální ředitelka společnosti a předsedkyně správní rady Dětské dopravní nadace Karolína Topolová. Děkujeme za obrovskou podporu🥰

Více

Dvakrát do roka se schází členové správní rady Dětské dopravní nadace, aby projednali plány na příští rok. Velkou podporu nadace chystá AAA Auto, které oslaví 30 let. Mimo jiné chystá se známými osobnostmi kalendář na rok 2022, dobročiné aukce i dražbu. Děkujeme🥰

Více

I v květnu pokračoval pozitivní trend v počtu dopravních nehod. Dle statistiky PČR v prvních pěti měsících roku 2021 bylo řešeno 35 762 dopravních nehod při kterých zemřelo o 10,8% méně osob než v předešlém roce. Jezděme opatrně!😉

Více

Krásný den všem dětem!!! 😘🥰

Více

Pokud znáte ve svém okolí rodinu, která vychovává děti, které přišly o jednoho nebo oba rodiče nebo mají zdravotní komplikace v důsledku dopravní nehody, neváhejte se na nás obrátit. Rádi alespoň trochu finančně vypomůžeme. Nadace přispívá vždy jednou ročně a je možné příspěvek čerpat opakovaně až do 25 let dítěte v případě studia na vysoké škole.

Více

I v dubnu pokračoval trend klesajícího počtu dopravních nehod. Dle statistik PČR bylo za první 4 měsíce letošního roku šetřeno 26 939 dopravních nehod, při nichž zahynulo 101 osob. To je o 22,5% méně než vloni za stejné období. Doufáme, že ani návrat do běžného života po dlouhých lockdownech tento positivní trend nezastaví. Ať už jsme kdekoliv na silnici, buďme opratní!

Více

Dnes je den rodiny. Pro děti z naší nadace je rodina jiná, než pro většinu z nás. Rodiči se po dopravních nehodách stávají babičky a dědečkové, tety nebo strýčkové. Za to, že se o svá vnoučata, neteře nebo synovce starají s láskou jim patří obrovský dík a uznání. Děkujeme🥰

Více

Krásný den všem maminkám🥰

Více

Dnešní den má být o odpočívání. Přejeme Vám den plný pohody, ať už doma s rodinou nebo někde venku na toulkách🙃

Více

Dnes je Světový den bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, který vyhlásila Mezinárodní organizace práce. Tento den je jakousi vzpomínkou na ty, kteří zahynuli nebo byli zraněni při výkonu práce. Mnozí právě za volantem. Jezděme opatrně!

Více

Uzavřené okresy kvůli vládním pandemickým nařízením nikoho z nás nepotěšili. Kromě poklesu nakažených to ale mělo i jiný positivní vliv. Došlo k dalšímu poklesu počtu nehod a s tím i usmrcených osob. V prvním čtvrtletí roku 2021 šetřila Policie České republiky 19 818 dopravních nehod. Při těchto nehodách bylo 81 osob usmrceno, což je o 18,1% méně než předešlý rok ve stejném období. Buďte opatrní, ať jedete autem, na kole, nebo přecházíte silnici😉

Více

Letošní rok má i přes smutný vývoj pandemie přece jen nějaká pozitiva - výrazně poklesl počet dopravních nehod! Dle statistik PČR klesl počet dopravních nehod za první dva měsíce roku 2021 o 11,3%, počet úmrtí pak dokonce o 21%. Jezděme opatrně😉

Více

Již po osmnácté slavíme v České republice oficiálně Mezinárodní den žen, svátek na počest výročí stávky newyorských švadlen v roce 1908. Krásný den všem ženám a dívkám⚘

Více

Krásný valentýnský den🥰

Více

Každoročně se touto dobou potkávají členové správní rady Dětské dopravní nadace s dětmi, které nadace podporuje, aby převzaly osobně šeky s finanční podporou. Letos to kvůli pandemii nebylo možné, proto členové správní rady natočili alespoň pozdravy všem svým dětem. Děkujeme všem partnerům, díky kterým nadace existuje již dvacet tři let... AAA Auto, PŘEROST A ŠVORC AUTO, Global Assistance, Moorys, CEVRO Institut

Více

Dnešní den patří obětem dopravních nehod. Přestože letošní rok je o něco optimističtějši co do počtu nehod než tomu bylo například vloni, zemřelo na českých silnicích již více než 400 osob. Buďme opatrní a pozorní, at už sedíme za volantem, jedeme na kole nebo přecházíme přes přechod. 🙏

Více

Každoročně ke konci roku již více než dvě dekády se schází členové správní rady se všemi dětmi z Dětské dopravní nadace při příležitosti předání příspěvků na další rok. Letošní rok to bude poprvé, kdy předání proběhne virtuálně. Pevně ale věříme, že aktuální pandemická situace během několika měsíců pomine a my se zase budeme moci společně potkat 🥰

Více

🙏😘Dobro je nyní potřeba víc než kdy jindy. A tak můžete s Moorysem přispět dvojitým příspěvkem na konto Dětská dopravní nadace a udělat tak radost malým hrdinům, kterým osud do cesty postavil nelehké chvíle a připravil je o ty nejmilovanější. Pomáhejte s námi. www.moorys.cz

Více

😍Dobra není nikdy dost a nyní to platí dvakrát. Rozhodli jsme se tedy akci DOBRO prodloužit. Přispějte s námi koupí Mooryse, malým hrdinům z Dětská dopravní nadace, kteří neměli štěstí a přišli o rodiče při autonehodě. www.moorys.cz

Více

📣Dobra není nikdy dost, zvláť v dnešní době. A tak jsme se rozhodli akci s dvojitým příspěvkem pro Dětská dopravní nadace prodloužit do konce měsíce. A vy, než si zakoupíte anděla a přispějete s námi, si můžete přečíst, jak jsme s nadací začali spolupracovat a jak konkrétně tato instituce pomáhá. https://www.moorys.cz/blog/akce-dobro/

Více

📣Moorys má vyšší poslání. A snaží se alespoň kapkou přispět do moře radosti a naděje, které přináší Dětská dopravní nadace dětem, co přišly o rodiče při autonehodách. ⏳Tento týden spolu s námi můžete pomoci při zakoupení Mooryse hned dvojitým příspěvkem. Spojíme se? www.moorys.cz

Více

Anděl Moorys láskyplně létá po našem boku už dva roky. Stal se sponzorem, ochráncem a symbolem plným emocí, který laskavě připomíná bezpečnou jízdu. Právě teď při jeho koupi přispějete dvojnásobnou částku, tedy dvakrát větší příspěvek než běžně, našim dětem. Pořiďte si svůj talisman a podpořte naše"malé"hrdiny. www.moorys.cz

Více

📣📣AKCE DOBRO! Vyhlašujeme týden dvojitého dobra. Zakoupíte-li během tohoto týdne Mooryse, anděla ochránce, pošlete spolu s námi 🔝dvojnásobný💵💰 příspěvek dětem z Dětská dopravní nadace. Ta se stará o malé hrdiny, kteří neměli tolik štěští a přišli o rodiče při dopravní nehodě😥. Tak neváhejte a pojďte s námi dělat dobro➡️➡️ www.moorys.cz

Více

Moorys je andělský šperk, co ozdobí váš vůz a ochrání cesty vaše i vašich blízkých. Je symbolem a skvělým dárkem plným emoce. Dárkem, co vyjádří city beze slov a současně pomáhá, kde je potřeba (Dětská dopravní nadace). Udělejte radost a vyberte si toho svého nebo obdarujte své milované: www.moorys.cz

Více

🙏Je nás 5000! Dojatě děkujeme a vážíme si každého věrného fanouška. A co vy? Už máte svého Mooryse?❓ A pomůžete nám dostat radost dál a pomoct Dětská dopravní nadace ještě víc? Sdílejte, posílejte, doporučujte. Moorys je symbol plný emoce, který poméhá na mnoha frontách. www.moorys.cz🙏

Více

AKCE! 👌Víte, že nyní koupíte tři anděly ochránce za zvýhodněnou cenu, s poštovným zdarma a přisějete tak třikrát na Dětská dopravní nadace. Máte už svůj rodinný vozový park vyzdoben symboly šťastných cest? www.moorys.cz

Více

📣📣AKCE! Vybav Moorysem celou rodinu. Kup všechny tři za 🔔zvýhodněnou cenu o více než 15%, s poštovným zdarma a s velkým příspěvkem na Dětská dopravní nadace. Anděl Moorys, symbol šťastných cest je jedinečným a originálním dárkem🎁, kterým vyjádříš lásku beze slov! ➡️ www.moorys.cz

Více

Před pěti měsíci označila Světová zdravotnická organizace epidemii koronaviru COVID19 za pandemii. Mnozí z nás díky tomu zpomalili, práce se přesunula domů, děti nechodily do školy, omezilo se cestování... Jak vnímáte tuto dobu vy?

Více

Červenec se bohužel opět zapsal do historie zvýšeným počtem dopravních nehod. V červenci došlo k 8 371 nehodám, při nichž 43 lidí zemřelo. Nejčastěji bylo důvodem nedání přednosti v jízdě, ale bohužel stoupá i počet nehod způsobených požitím alkoholu. Pozitivně vyhlížející statistika, kdy se díky pandemii méně cestovalo a tudíž i méně bouralo, se tak rychle změnila😢

Více

Každá cesta bohužel dobře nedopadne😢, i když si to všichni moc přejeme. A tak se Moorys snaží pomáhat i dětem, které tolik štěstí neměly🙌. Kup Mooryse a podpoř s námi Dětská dopravní nadace. www.moorys.cz

Více

Letní prázdniny jsou v plném proudu a i my z nadace a děti, o které se staráme, vyrážíme postupně na dovolené. Letos nejčastěji po Čechách. Kam se vydáte letos vy?

Více

Děkujeme všem, kteří se v rámci celostátní vědomostní soutěže NEBOURAM.cz rozhodli utužit své znalosti dopravního provozu a vyhrané body věnovali sirotkům obětí dopravních nehod!😘

Více

Podpořte 🇨🇿českou výrobu, děti z Dětská dopravní nadace a své soustředění na cestách 🚙vozem za lepšími zítřky. Dá se to zvládnout najednou. Udělejte si nebo svým blízkým radost Moorysem😇, andělem do vozu, který upozorňuje na bezpečnou jízdu a symbolizuje šťastné cesty. www.moorys.cz

Více

Včera naše děti oslavily svátek. Kam se letos vydáte na letní dovolenou?

Více

Přejeme krásný první květnový den nejen všem zamilovaným, ale i našim milovaným🥰

Více

Pálení čarodějnic, filipojakubská či Valpuržina noc, sice letos nebude o pálení obrovských vater, vyhazování zapálených košťat do vzduchu a hromadných setkání s příteli, přesto se asi většina z nás dnešního čarovného večera nevzdá. V našem týmu budeme každý večer trávit jinak. Ti, co mají doma děti, budou dělat lektvary a tvořit čarodějnice na koštěti ze všeho, co doma zrovna mají. Ti, co mají zahrádku, si udělají alespoň menší oheň v krbu nebo ohništi. A Ti, co zahrádku nemají, si doma upečou alespoň buřty na pánvi a zapálí svíčky. Jak budete trávit dnešní den Vy? 🙃

Více

Děkujeme Moorys za podporu😘

Více

Moorys pomáhá. Část našeho zisku putuje do Dětská dopravní nadace, podporující děti, jejichž nejbližší zahynuli při dopravních nehodách. Pomáhej s námi. Má to smysl. www.moorys.cz

Více

Krásné velikonoční pondělí vám všem 🐰

Více

Jednou z mála výhod aktuální situace je snižující se počet nehod. Trávíme více času s rodinou a méně v dopravním provozu👍 Krásnou neděli! 😉

Více

Když je karanténa a venku není hezky, pečeme s dětmi housky. Jak trávite dnešní den vy?

Více