Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

TISKOVÉ ZPRÁVY
FACEBOOK

DDN letos rozdala 455 000 korun 29 dětem pozůstalým po obětech dopravních nehod

Praha, 9. prosince 2019 – Dětská dopravní nadace (DDN), která pomáhá dětem, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách, letos podpořila 29 dětí částkou ve výši 455 000 korun. Za dvacet tři let svého působení rozdala již téměř 12 milionů korun, které slouží zejména na podporu studia sirotků na středních a vysokých školách. Mezi přispěvatele se zařadili i účastníci projektu Nebouram.cz, celorepublikové vzdělávací soutěže pro všechny řidiče, a široká veřejnost, která podpořila nadaci v aukci na aukro.cz částkou vyšší 75 000 korun.

Více

DDN spustila ve spolupráci s Aukro.cz další aukci na podporu sirotků

Praha, 29. října 2019 – Dětská dopravní nadace (DDN), která pomáhá dětem, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách, spustila ve spolupráci s Aukro.cz letos již druhou aukci o originální podepsané předměty známých českých osobností, které se společně potkaly při focení kalendáře Mototechna 2020. Zájemci mohou unikáty jako kabelka od Osmanyho Laffity, hodinky Prim dakaristy Lukáše Kvapila, podepsané boty Vaška Vydry z první řady StarDance nebo podepsané fotoobrazy dalších hvězd dražit až do 4. října.

Více

DDN spustila ve spolupráci s Aukro.cz aukci na podporu sirotků

Praha, 5. srpna 2019 – Ve spolupráci s Aukro.cz spustila Dětská dopravní nadace aukci o originální podepsané předměty českých sportovců jako hokejku Michaela Frolíka, podepsané dresy od fotbalistů Tomáše Rosického, Davida Lafaty, Bořka Dočkala a Milana Škody či od hráčů FK Dukla Praha nebo míče s podpisy hráčů všech čtyř prvoligových pražských klubů. Zájemci mohou unikáty dražit až do 12. srpna. Výtěžek z akce půjde na studium dětí, které nadace podporuje.

Více

DDN letos rozdala 420 000 korun 26 dětem obětí dopravních nehod

Praha, 26. listopadu 2018 – Dětská dopravní nadace (DDN), která pomáhá dětem, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách, letos podpořila 26 dětí částkou ve výši 420 000 korun. Za dvacet dva let svého působení rozdala již přes 11 milionů korun, které slouží zejména na podporu studia sirotků na středních a vysokých školách.

Více

AAA AUTO podporuje spolu s DDN bezpečnost na silnicích

Společnost AURES Holdings, je prostřednictvím své značky AAA AUTO dlouholetým sponzorem Dětské dopravní nadace, která podporuje sirotky obětí dopravních nehod. Společně se stali partnerem projektu Nebouram.cz, kde si účastníci mohou moderní formou online testů ověřit kvalitu svých znalostí z oblasti silničního provozu a současně jsou motivováni k tomu, aby své vědomosti dále prohlubovali. Projekt v současnosti má již 5 000 účastníků a poběží až do konce letošního roku.

Více

Dětská dopravní nadace letos rozdala 515 000 korun 31 dětem pozůstalým po obětech dopravních nehod

Dětská dopravní nadace (DDN), která pomáhá dětem, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách, letos podpořila 31 dětí částkou ve výši 515 000 korun. Za dvacet jedna let svého působení rozdala již 11 milionů korun, které slouží zejména na podporu studia sirotků na středních a vysokých školách.

Více

Dětská dopravní nadace slaví 20 let, díky dobročinné dražbě získala nové dárce

V rámci oslav 25 let společnosti AAA AUTO vydražila společnost Essox ve prospěch DDN vůz, se kterým dva mladí cestovatelé dojeli z Prahy do Dakaru a zpět.

Více

Dětská dopravní nadace za 20 let rozdala více než 10 milionů korun dětem pozůstalým po obětech dopra

Dětská dopravní nadace (DDN), která pomáhá dětem, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách, letos podpořila 36 dětí částkou ve výši 650 000 korun. Za dvacet let svého působení rozdala přes 10 milionů korun, které slouží zejména na podporu studia sirotků na středních a vysokých školách.

Více

Dětská dopravní nadace letos rozdala 645 000 korun 39 dětem pozůstalým po obětech dopravních nehod

Dětská dopravní nadace (DDN), která pomáhá již devatenáct let dětem, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách, dnes rozdala 39 dětem podporu ve výši 645 000 korun zejména na podporu jejich studia na středních a vysokých školách.

Více

Správní rada Dětské dopravní nadace projednala hospodaření a schválila příspěvky dětem na rok 2016

Správní rada Dětské dopravní nadace (DDN) na svém dnešním zasedání schválila nové příspěvky na podporu dětí, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách. Mezi sirotky a polosirotky tedy DDN letos rozdělí celkem 645 000 Kč.

Více

Dětská dopravní nadace získala od dárců téměř 650 000 Kč na příspěvky pro další rok

Dětská dopravní nadace (DDN) získala nové firemní dárce, jejichž příspěvky využije na podporu dětí, kterým rodiče zahynuli při dopravních nehodách. Loni DDN mezi sirotky rozdělila 800 000 Kč.

Více

Dětská dopravní nadace letos rozdala 800 000 korun dětem, sirotkům obětí dopravních nehod

Dětská dopravní nadace (DDN) předala 47 dětem, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách, finanční dary zejména na podporu jejich studia na středních a vysokých školách. Celkem letos DDN mezi sirotky rozdělila 800 000 Kč.

Více

Správní rada Dětské dopravní nadace projednala hospodaření a schválila příspěvky dětem na rok 2015

Počet sirotků po obětech dopravních nehod klesá úměrně počtu havárií se smrtelnými následky

Více

Dětská dopravní nadace získala nové dárce

Dětská dopravní nadace (DDN) získala nové firemní dárce, jejichž příspěvky využije na podporu dětí, kterým rodiče zahynuli při dopravních nehodách. Loni DDN mezi sirotky rozdělila 770 000 Kč.

Více

Dětská dopravní nadace letos předávala finanční podporu 46 dětem, sirotkům obětí dopravních nehod

Dětská dopravní nadace (DDN) předala téměř pěti desítkám dětí, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách, finanční dary zejména na podporu jejich studia na středních a vysokých školách. Celkem letos DDN mezi sirotky rozdělila 770 000 Kč.

Více

Správní rada Dětské dopravní nadace projednala hospodaření a schválila příspěvky dětem na rok 2014

Počet sirotků po obětech dopravních nehod klesá úměrně počtu havárií se smrtelnými následky

Více

Dětská dopravní nadace získala tři nové dárce

Dětská dopravní nadace (DDN) získala nové firemní dárce, jejichž příspěvky využije na podporu dětí, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách. Loni DDN mezi sirotky rozdělila 840 000 Kč.

Více

Tisková zpráva 11.12.2012

Dětská dopravní nadace (DDN) předala téměř šesti desítkám dětí, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách, finanční dary na podporu jejich studia na středních a vysokých školách. Celkem letos DDN mezi sirotky rozdělila 840 000 Kč.

Více

Tisková zpráva 21.11.2012

Na výročním zasedání správní rady Dětské dopravní nadace (DDN) byla dnes novou předsedkyní jednomyslně zvolena Karolína Topolová, generální ředitelka AAA AUTO. Ve funkci po dvanácti letech nahradí dlouholetou dosavadní předsedkyni Petru Buzkovou.

Více

Tisková zpráva 23.7.2012

Činnost DĚTSKÉ DOPRAVNÍ NADACE v letech 2011 a 2012

Více

Tisková zpráva 15.9.2011

Činnost DĚTSKÉ DOPRAVNÍ NADACE v letech 2010 a 2011

Více

Tisková zpráva 28.8.2010

Nadace Colin McRae Vision ve Zlíně předala šek potřebným dětem.

Více

Činnost DĚTSKÉ DOPRAVNÍ NADACE v letech 2009 a 2010

V roce 2009 a 2010 se nadace ve své činnosti opět orientovala především na získávání finančních prostředků v dostatečné výši, aby v dalším období mohla být finanční pomoc poskytnuta všem žadatelům, kteří splní kritéria pro poskytnutí příspěvků.

Více

Činnost DĚTSKÉ DOPRAVNÍ NADACE v letech 2008 a 2009

V roce 2008 a 2009 se nadace ve své činnosti orientovala především na získávání finančních prostředků v dostatečné výši, aby v dalším období mohla být finanční pomoc poskytnuta všem žadatelům, kteří splní kritéria pro poskytnutí příspěvků.

Více

Činnost DĚTSKÉ DOPRAVNÍ NADACE v letech 2007 a 2008

V roce 2007 a 2008 se nadace ve své činnosti orientovala především na získávání finančních prostředků v dostatečné výši, aby v dalším období mohla být finanční pomoc poskytnuta všem žadatelům, kteří splní kritéria pro poskytnutí příspěvků.

Více

Činnost DĚTSKÉ DOPRAVNÍ NADACE v letech 2006 a 2007

V roce 2006 se nadace ve své činnosti orientovala zejména na získávání finančních prostředků a na finanční pomoc konkrétním žadatelům.

Více

Tisková zpráva 30. 6. 2005

Cílem DĚTSKÉ DOPRAVNÍ NADACE (DDN) je pomáhat dětem, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách. Dne 30. 6. 2005 se již podeváté setkávají sirotci a polosirotci, aby převzali finanční příspěvky. Celkem 7 dětem bude dnes předáno 165 tisíc Kč, z toho 5 dětí obdrží finanční pomoc opakovanou. Od založení této nadace uplynulo již 10 let.

Více

Tisková zpráva 10.12.2003

Cílem DĚTSKÉ DOPRAVNÍ NADACE je pomáhat dětem, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách. Od založení této nadace uplynulo už osm let. Dnes, ve středu 10. prosince 2003, se scházejí děti, aby z rukou ministryně školsvtí, mládeže a tělovýchovy a předsedkyně Správní rady DĚTSKÉ DOPRAVNÍ NADACE, JUDr. Petry Buzkové, převzaly finanční příspěvky. Celkem 39 dětem bude dnes předáno 975.000,- Kč, z toho 23 dětí obdrží pomoc již opakovaně. Navíc Česká pojišťovna, a.s. věnuje dětem prostřednictvím DĚTSKÉ DOPRAVNÍ NADACE i 30 počítačů Pentium.

Více

Tisková zpráva 6.3.2002

Šest let již existuje DĚTSKÁ DOPRAVNÍ NADACE (DDN), jejímž cílem je pomáhat dětem, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách.

Více

Tisková zpráva

Tisková zpráva

Více

Komentář k obětem dopravních nehod (3/02)

Pan K. přišel o život při dopravní nehodě, která byla zaviněna technickou závadou na tahači. Neovladatelný kamion se střetl na dálnici ještě s dvěma vozy, v kterých byli cestující zranění lehce. Paní K. zůstala sama s dvěma syny (nyní 9 a 10 let), kteří jsou oba astmatici.

Více

Anděl Moorys láskyplně létá po našem boku už dva roky. Stal se sponzorem, ochráncem a symbolem plným emocí, který laskavě připomíná bezpečnou jízdu. Právě teď při jeho koupi...

Odkaz

Před pěti měsíci označila Světová zdravotnická organizace epidemii koronaviru COVID19 za pandemii. Mnozí z nás díky tomu zpomalili, práce se přesunula domů, děti nechodily do školy,...

Odkaz

Červenec se bohužel opět zapsal do historie zvýšeným počtem dopravních nehod. V červenci došlo k 8 371 nehodám, při nichž 43 lidí zemřelo. Nejčastěji bylo důvodem nedání přednosti...

Odkaz

Letní prázdniny jsou v plném proudu a i my z nadace a děti, o které se staráme, vyrážíme postupně na dovolené. Letos nejčastěji po Čechách. Kam se vydáte letos vy?

Odkaz

Děkujeme všem, kteří se v rámci celostátní vědomostní soutěže NEBOURAM.cz rozhodli utužit své znalosti dopravního provozu a vyhrané body věnovali sirotkům obětí dopravních...

Odkaz

Včera naše děti oslavily svátek. Kam se letos vydáte na letní dovolenou?

Odkaz

Přejeme krásný první květnový den nejen všem zamilovaným, ale i našim milovaným🥰

Odkaz

Pálení čarodějnic, filipojakubská či Valpuržina noc, sice letos nebude o pálení obrovských vater, vyhazování zapálených košťat do vzduchu a hromadných setkání s příteli, přesto...

Odkaz

Děkujeme Moorys za podporu😘

Odkaz

Krásné velikonoční pondělí vám všem 🐰

Odkaz

Jednou z mála výhod aktuální situace je snižující se počet nehod. Trávíme více času s rodinou a méně v dopravním provozu👍 Krásnou neděli! 😉

Odkaz

Když je karanténa a venku není hezky, pečeme s dětmi housky. Jak trávite dnešní den vy?

Odkaz

Hlasujte pro Mototechna 2020!

Děkujeme Mototechna za podporu nejen v letošním roce😘 Hlasujte i vy v anketě Kalendář 2020 pro kalendář, který nám pomáhá - http://kalendarroku.cz/soutez/hlasovani. Děkujeme!

Odkaz

Velká část dětí bude mít nyní neplánované prázdniny. Pro rodiče to je starost, jak to skloubit s prací, ale děti se radují. Tedy alespoň ty naše mají z neplánovaných prázdnin...

Odkaz

V únoru se velká část z nás vydává na jarní prázdniny někam do hor, i když letošní sněhová nadílka není zrovna z nejštědřejších? Kam jste vyrazili nebo vyrazíte vy a čím...

Odkaz

V lednu došlo dle statistik Policie ČR po dlouhé době k poklesu počtu nehod o více než 10% v porovnání s loňským rokem. I přesto došlo k 36% nárůstu počtu usmrcených osob. Jezděte...

Odkaz

Timeline Photos

Moc děkujeme Jan Červenka - novinář! Jste skvělý😘

Odkaz

V pátek mají děti prázdniny a venku to úplně nevypadá na "ladovskou" zimu, jak jsme byli zvyklí. Kam se chystáte vyrazit?

Odkaz

Je začátek roku 2020 a tedy mnoho z nás plní svá novoroční předsevzetí. Jaká jsou ta Vaše? My se v nadaci domluvili, že se na sebe budeme více usmívat. No a aby to bylo motivující, tak...

Odkaz

Úspěšný Nový rok, zdraví a hlavně štěstí přeje Dětská dopravní nadace!

Odkaz

Pohodový štědrý den s rodinou a přáteli vám přejí všichni z Dětské dopravní nadace!

Odkaz

Photos from Moorys's post

Děkujeme všem zákazníkům Moorys za jejich podporu!😘

Odkaz

Ve spolupráci se značkou Mototechna jsme pro Vás připravili ještě před Vánoci malou soutěž o 3 nástěnné kalendáře Mototechna 2020 podepsané Karolína Plíšková. Označte...

Odkaz

Po roce jsme se zase společně potkali s dětmi z naší nadace, které bohužel přišly o jednoho nebo oba rodiče při dopravní nehodě. Letos nadace podpořila 29 dětí, kterým rozdala...

Odkaz

Dětská dopravní nadace má nové logo. Od příštího týdne spouštíme i nové webové stránky. Jak se vám nové logo líbí?

Odkaz

Dětská dopravní nadace

Odkaz

Již příští týden proběhne každoroční slavnostní předání příspěvků dětem, které v důsledku dopravní nehody přišly o jednoho nebo oba rodiče. Vždy je to příjemné...

Odkaz

V období od ledna do října roku 2019 Policie České republiky šetřila 89 459 dopravních nehod. Při těchto nehodách bylo 460 osob usmrceno, 1 783 osob zraněno těžce a 20 285 osob zraněno...

Odkaz

Dětská dopravní nadace updated their phone number.

Odkaz

Facebookové stránky mají díky vám již 3 000 fanoušků. Děkujeme za přízeň!

Odkaz

Milý přátelé, děkujeme všem, kteří se rozhodli podpořit děti z Dětské dopravní nadace v akci na Aukro. Vydražily se předměty za více než 30 000 Kč. Děkuji i všem, kteří nadaci...

Odkaz

Václav Kadlec a Tomáš Hübschman společně podpořili sirotky obětí dopravních nehod

Tři fotbalisté z různých klubů - Václav Kadlec. z AC Sparta Praha, Tomáš Hübschman z FK Jablonec a Kamil Vacek z Bohemians Praha 1905 společně nafotili kalendář a fotoobraz s jejich...

Odkaz

Děkujeme Moorys, že na nás myslí a pomáhá naším dětem!

Odkaz

Akce ve prospěch Dětské dopravní nadace poběží až do večera 4.11. Děkujeme všem, kteří se zapojí 😘

Odkaz

Osmany Laffita věnoval do aukce na podporu sirotků obětí dopravních nehod kabelku ze své kolekce

Módní návrhář Osmany Laffita, který spolu s dalšími 13 osobnostmi nafotil kalendář Mototechna 2020, věnoval do aukce, která běží až do 4.11. kabelku ze své kolekce. Vydražit ji...

Odkaz

Dakarista Lukáš Kvapil věnoval do aukce svoje hodinky z limitované kolekce Prim!

Dakarský závodník a držitel ocenění Fair Play Lukas Kvapil věnoval na podporu Dětské dopravní nadace svoje závodní hodinky PRIM, se kterými vybojoval letos 25. místo na Africa Eco Race....

Odkaz

AntoníN Panenka podpořil Dětskou dopravní nadaci v aukci, dražit můžete i Vy!

Fotbalová legenda Antonín Panenka podpořil Dětskou dopravní nadaci a v aukci na Aukro tak fanoušci a fanynky mohou vydražit jím podepsaný obraz nebo míč. Více na ->...

Odkaz

Milí přátelé, díky Mototechna a Aukro jsme spustili dobročinnou aukci, kde i Vy můžete podpořit děti, které přišly o rodiče při dopravní nehodě. V aukci najdete originální...

Odkaz

Václav Vydra podpořil Dětskou dopravní nadaci a do aukce věnoval i své podepsané boty ze StarDance

Herec a bavič Václav Vydra podpořil naši nadaci nejen podepsaným fotoobrazem, ale i originálními botami ze soutěže StarDance, kde se v roce 2006 dostal až do finále. Dražba probíhá zde...

Odkaz

Dnes večer začíná dražba na podporu Dětské dopravní nadace a potrvá až do 4.11.2019

Dnes večer začíná aukce na podporu dětí, které přišly v důsledku dopravní nehody o jednoho nebo oba rodiče. Dražit budete moci na 20 originálních předmětů od známých českých...

Odkaz

Kalendář Mototechna 2020 - Křest

Již v tento pátek 25.10.2019 spustíme ve spolupráci s Aukro a Mototechna aukci ve prospěch Dětské dopravní nadace. Dražit budete moci originální předměty známých českých osobností...

Odkaz

V nadaci jsme se shodli, že i přes chladnější počasí v posledních dnech máme podzim rádi pro tu svoji barevnost. O víkendu má být navíc hezky, tak se těšíme ven😉 Jak vnímáte...

Odkaz

Vážení přátelé, blíží se konec roku a Dětská dopravní nadace podpoří další děti, které přišly o jednoho nebo oba rodiče v důsledku dopravní nehody. Pokud znáte někoho, kdo by...

Odkaz

Photos from Dětská dopravní nadace's post

Značka Mototechna se rozhodla podpořit děti z naší nadace a nafotila se známými osobnostmi kalendář, který v říjnové aukci podpoří právě naši nadaci. V kalendáři se objevily...

Odkaz

ANKETA: Jak jsou na tom Vaše děti se zálibou v autech? Máme v okolí několik holčiček, které jsou na rozdíl od svých brášků úplně "autíčkové" 😁 Napište nám do komentářů, jak...

Odkaz

Víkend nevěstí nejlepší počasí. Máte nějaké tipy, kam vyrazit, když prší? Napište nám své tipy do komentářů😉

Odkaz

ANKETA: Jaký je váš názor na poutání se v autě? Stále máme kolem sebe lidi, kteří rádi vzpomínají na "staré" časy, kdy poutání se nebylo povinné...

Odkaz

V prvních sedmi měsících roku 2019 Policie České republiky šetřila 60 950 dopravních nehod. Při těchto nehodách bylo 288 osob usmrceno, 1 191 osob zraněno těžce a 13 267 osob zraněno...

Odkaz

Děkujeme všem účastníkům aukce. Vydražili jsme úžasných 35 000 Kč! Poděkování patří i našim partnerům, bez kterých by nebylo, co dražit - Aukro, AAA Auto, Česká ulička Michala...

Odkaz

David Lafata v Áčkách!

Ještě dnes můžete podpořit Dětskou dopravní nadaci dobročinnou aukcí. Děkujeme všem, kdo se zapojili, nebo alespoň sdílí😘

Odkaz

Děkujeme všem, kteří se rozhodli zapojit do aukce a podpořit Dětskou dopravní nadaci. Sportovní unikáty můžete dražit až do večerních hodin pondělí 12.8.2019 a podpořit tak děti z...

Odkaz

Děkujeme!

Odkaz

Hokejka Michaela Frolíka v aukci na podporu DDN. Děkujeme všem, kdo se zapojí:-)

Odkaz

Milí přátelé, díky našim partnerům a Aukro jsme spustili dobročinnou aukci, kde i Vy můžete podpořit děti, které přišly o rodiče při dopravní nehodě. V aukci najdete originální...

Odkaz

Již několikátý den máme opravdu krásný teplý den. Aby bylo v našich autech snesitelně i po celém dni, zkuste nějaký z našich tipů: • parkujte ve stínu • nechejte okna otevřená...

Odkaz

Letní vedra mohou mít v některých případech i život ohrožující následky. Při venkovní teplotě 35 stupňů Celsia se během jedné hodiny může interiér vozu zaparkovaného na slunci...

Odkaz

ONEMANSHOW Foundation 3/10: "Oba rodiče při autonehodě zemřeli, Matěj jediný přežil..."

Jsme rádi, že i naše nadace může pomáhat tak úžasným dětem jako je Matěj

Odkaz

Léto již začalo a i u nás panuje optimistická nalada. Užívejte si prázdniny, jak nejlépe to jde!

Odkaz

Kam se letos chystáte na letní prázdniny?

Odkaz

Timeline Photos

S tímto krásným šperkem podpoříte i děti z naší nadace. Všem přejeme šťastné návraty domů!

Odkaz

Smutným faktem je, že stále roste počet dopravních nehod. Jen za prvních pět měsíců letošního roku jich bylo o 924 víc než v roce 2018. Nejvíce se bouralo v pátek, nejméně v...

Odkaz

Nejcennější lekce: jak postupovat při nehodě

Jak se zachovat při nehodě...

Odkaz

Který den je podle vás nejméně rizikový co do počtu nehod v letošním roce?

Odkaz

Všem dětem přejeme dodatečně krásný Den dětí a spokojené dětství! Vaše DDN

Odkaz

Pokud znáte ve svém okolí rodinu, která vychovává děti, které přišly o jednoho nebo oba rodiče v důsledku dopravní nehody, neváhejte se na nás obrátit. Rádi alespoň trochu finančně...

Odkaz

Na 8. května připadá jedna z hlavních událostí evropské historie, a to ukončení 2. světové války díky kapitulaci Německa. Užijte si zítřejší sváteční den se svými blízkými a...

Odkaz

Velikonoce patří každoročně k nejnebezpečnějšímu období co do počtu nehod, a to převážně díky řízení po požití alkoholu. Jak se vám o Velikonocích jezdilo po českých...

Odkaz

V období leden až březen roku 2019 Policie České republiky šetřila 23 669 dopravních nehod. Při těchto nehodách bylo 87 osob usmrceno, 365 osob zraněno těžce a 4 468 osob zraněno lehce....

Odkaz

Nejnovějším členem správní rady a velkým přispěvatelem Dětské dopravní nadace je Libor Přerost z Přerost a Švorc AUTO. Nadace tak získala další oporu a velkou pomoc, aby mohla...

Odkaz

ONEMANSHOW Foundation 1/10: "Aby nepřišly znovu o domov..."

Jsme rádi, že je nás víc takových, kteří pomáhají dětem a jejich rodinám alespoň trochu zmírnit následky ze ztráty blízkého člověka při dopravní nehodě. Velké díky...

Odkaz

Předsedkyní správní rady DDN je již sedmým rokem Karolína Topolová, maminka pětileté holčičky a generální ředitelka a členka představenstva největšího prodejce automobilů AAA...

Odkaz

Řidiči motorových vozidel zavinili v únoru 85,7 % dopravních nehod, při nichž přišlo o život 52 osob. Zbytek nehod pak způsobí často chodci vlastní nepozorností, jak potvrzují...

Odkaz

Dětská dopravní nadace vděčí za svůj vznik mimo jiné Petrovi Boldovi, automobilovému závodníkovi, bývalému řediteli Global Assistance a členovi správní rady DDN. Global Assistance...

Odkaz

Který den v týdnu je podle vás nejkritičtější co do počtu nehod?

Odkaz

Nadané děti z Dětské dopravní nadace mohou získat stipendium na prestižní vysoké škole CEVRO Institut. Máme radost, že jsme již roky partnery a děkujeme za to!

Odkaz

Podívejte se, kde všude ČR jezdí nepripoutaní řidiči...

Odkaz

V lednu došlo dle statistik Policie ČR k průlomu a počet osob usmrcených při nehodách byl ve srovná s lednem v předešlých letech nejnižší od roku 1980. V porovnání s loňským rokem...

Odkaz

Předávání hlavních cen

Ještě jednou děkujeme všem z NEBOURAM.cz, že jsme mohli být součástí projektu!

Odkaz

Partnerem nadace je také Moorys, výrobce designových talismanů do auta pro šťastné návraty domů. Zakoupením tohoto krásného šperku podpoříte i děti z Dětské dopravní nadace, které...

Odkaz

Dle statistik Policie České republiky bylo v loňském roce šetřeno 104 764 dopravních nehod. Při těchto nehodách bylo 565 osob usmrceno, 2 465 osob zraněno těžce a 25 215 osob zraněno...

Odkaz

Dětská dopravní nadace's cover photo

Odkaz

V loňské roce nadaci podpořil také plavec Jaroslav Chytil, který před svou životní plavbou přes Severní kanál, jenž je považovaný kvůli teplotě vody a mořským proudům za zřejmě...

Odkaz

Dětská dopravní nadace (DDN), která pomáhá dětem, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách, v prosinci podpořila 26 dětí částkou ve výši 420 000 korun. Za dvacet dva let...

Odkaz

Děkujeme všem účastníkům projektu NEBOURAM.cz! Celá částka 50 000 Kč bude rozdělena mezi děti, které nadace podporuje.

Odkaz

Dětská dopravní nadace's cover photo

Odkaz

Dětská dopravní nadace

Odkaz